reklama

Piknik v Ružovom parku kvôli počasiu preložili na 20. septembra

Trnavský piknik sa pre nepriaznivú predpoveď počasia odkladá o dva týždne a uskutoční sa namiesto tohto víkendu až týždeň po jarmoku, v nedeľu 20. septembra.

O zmene termínu informoval Peter Cagala zo Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

piknik
Naposledy sa piknik uskotočnil v auguste v priestoroch botanickej záhrady

Foto: Anička

Podujatie Trnavský piknik charakterizuje príjemná neformálna atmosféra, deky a piknikové koše s ovocím, sendvičmi, limonádami či štrúdľami.

Tešiť sa môžete aj na súťaž o najlepší trnavský koláč, zaujímavé gastro zážitky, chodenie po lane a spoločenské hry.

Okrem chuťových pohárikov pohladí dušu pripravený je koncert speváčky Dominiky Fričovej a rodinné predstavenie divadla Zkufravon s názvom Príbehy z maringotky.

P.S.: A nezbudnite si deky.

TRNAVSKÝ PIKNIK NÁJDETE AJ NA FACEBOOKU

piknik-pl

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2015 7:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.