reklama

Trnavský piknik v Ružovom parku: deky, koláče, limonády, Príbehy z maringotky a príjemná hudba

Pripravte si farebné deky, košíky plné domáceho jedla a dobrú náladu. Trnavský piknik, ktorý organizuje Mesto Trnava v spolupráci s neziskovou organizáciou Bronco sa pomaly blíži.

Obľúbené voňavé podujatie sa uskutoční v nedeľu 6. septembra od 13. do 19. hodiny v Ružovom parku.

Piknik bude opäť charakterizovať príjemná neformálna atmosféra, deky a piknikové koše s ovocím, sendvičmi, limonádami či štrúdľami.

piknik

Ilustračné foto: FB Trnavský piknik / Peter Cagala

Tešiť sa môžete aj na súťaž o najlepší trnavský koláč, zaujímavé gastro zážitky, chodenie po lane a spoločenské hry.

A aby sme nepohladili len chuťové poháriky, ale aj dušu, pripravený je koncert speváčky Dominiky Fričovej a rodinné predstavenie divadla Zkufravon s názvom Príbehy z maringotky.

TRNAVSKÝ PIKNIK NÁJDETE AJ NA FACEBOOKU

trnavsky_piknik_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2015 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavský piknik v Ružovom parku: deky, koláče, limonády, Príbehy z maringotky a príjemná hudba”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.