reklama

Prvý tohtoročný Trnavský piknik bude na kalvárii

Po Ružovom parku a Botanickej záhrade našlo obľúbené podujatie Trnavský piknik opäť nový priestor, ktorý ožije atmosférou pohody – tento raz to bude park pri kalvárii.

V príjemnom prostredí pod storočnými stromami sa nájde dostatok miesta pre desiatky Trnavčanov, ktorí sa so svojimi rodinami a priateľmi vyberú stráviť pekné nedeľné popoludnie. Môžete sa k nim pridať aj vy 15. mája 2016 medzi 13. a 19. hodinou.

Recept na vydarený piknik je jednoduchý: prineste si deku, jedlo, pitie a ak máte chuť, pribaľte si aj nejakú loptu, bedminton či spoločenskú hru. V prípade, že si chcete užiť naozaj pohodový deň, nemusíte ani nič pripravovať –chutné občerstvenie si kúpite priamo na mieste.

Nudiť sa nebudú staršie ani mladšie ročníky – pripravený bude detský kútik, maľovanie a chodenie po lane, ale i komentované prehliadky po kalvárii, na ktorých sa záujemcovia dozvedia viac o jej histórii a význame.

Divadlo ZkuFraVon predstaví rodinnú hru s názvom Príbehy z maringotky a v súťaži o najlepší koláč sa bude vyberať ten najlepší domáci recept.

Hudobným vystúpením spríjemní podujatie Ado Juráček, no najväčšou udalosťou bude zrejme koncert speváčky Katarzia spolu so známym bubeníkom Martinom Valihorom.

Piknikovanie je však hlavne o pohode a oddychu, preto je len na vás, ako tento čas využijete – či si budete užívať sprievodné akcie, alebo dáte prednosť ležaniu v tráve či rozhovorom s priateľmi, ktorých ste už dlhšie nevideli, no práve tu ich zaručene stretnete.

Oproti veľkým, anonymným mestám má totiž Trnava výhodu rodinnej atmosféry, ktorá je pre podujatia ako Trnavský piknik príznačná.

(TS mesta Trnava)

piknik-kalvaria

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2016 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý tohtoročný Trnavský piknik bude na kalvárii”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.