reklama

Zmena: Trnavský piknik s programom pre celú rodinu bude v Ružovom parku

AKTUALIZOVANÉ 20. septembra:

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava v spolupráci s n.o. Bronco pripravuje nové podujatie pod názvom Trnavský piknik.

Premiéra akcie sa uskutoční v nedeľu 29. septembra 2013 od 13. h do 19. hodiny v Ružovom parku. O zmene lokality bolo rozhodnuté po dohode s Mestom Trnavou s ohľadom na skutočnosť, že Kalvária je považovaná za pietne miesto.

Pripravený bude kultúrny program nielen pre dospelých, ale aj pre deti: koncert, sit down comedy, detské interaktívne predstavenie, originálne občerstvenie od Partizánov, domáce limonády, súťaž o najlepší koláč verejnosti, stolové a športové hry, animačný program pre deti, turnaj v stolnom futbale, historický výklad o Kalvárii a výstava starých fotiek Kalvárie a mnoho ďalšieho,“ vymenúvanú organizátori a pripomínajú, že k pravému pikniku neodmysliteľne patrí farebná deka, piknikový kôš a v ňom dobré jedlo či koláč.

ruzovy-park
Ružový park

V prípade nepriazne počasia akciu presunú do Galérie Jána Koniarka.

Kto príde?

Šoko, Pucho & Pink Horse trio – sit down comedy
Spektakulárna talkshow dvoch členov 3T a hudobnej skupiny
Show dvoch protagonistov zo skupiny 3T (Tri Tvorivé Tvory) za hudobného sprievodu kapely Pink Horse Trio. Spektakulárna talk show Sit Down Comedy moderovaná tvorivou dvojicou Čukan a Čmina (Juraj Tabaček a Lukáš Púchovský) nás posadí na zadok.

Zuzana Mikulcová a Sanyland
Zuzana Mikulcová je absolventka Pražského konzervatória v odbore populárny spev, ďalej študuje skladbu a aranžovanie. Stala sa víťazkou súťaže Nové tváre slovenského jazzu. Verejnosti sa predstavila aj ako úspešná finalistka televíznej súťaže Hlas Československa 2012.

Sanyland je združenie slovenských muzikantov obklopujúcich pesničkára Sanyho Gréka, autora hudby a textov. V pesičkách plných citu a emócií cítiť vplyvy jazzu, blues, popu, funky či world music. Debutový album “Trochu korenia” Sanyland vydal na Slnko Records v roku 2007 a ako predkapela absolvoval turné Jaromíra Nohavicu “Divné století”.
Po príchode talentovanej speváčky Zuzany Mikulcovej Sanyland vydáva album “Divné videnie”, ktoré bolo českými kritikmi zaradené medzi dvadsať najzaujímavejších albumov roku 2011. Album produkoval Oskar Rózsa.

Plagát:
piknik-plag

Ulož ako PDF
Napísal 17. septembra 2013 8:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zmena: Trnavský piknik s programom pre celú rodinu bude v Ružovom parku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.