reklama

V nedeľu môžu Trnavčania piknikovať v Ružovom parku

Premiéra nového podujatia Trnavský piknik sa blíži. Organizátori zo Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava a n.o. Bronco pozývajú v nedeľu 29. septembra od 13. do 19. hodiny do Ružového parku každého, kto má chuť stráviť pekné chvíle pod holým nebom v centre Trnavy.

Pripravený bude kultúrny program nielen pre dospelých, ale aj pre deti: koncert, sit down comedy, detské interaktívne predstavenie, originálne občerstvenie od Partizánov, domáce limonády, súťaž o najlepší koláč verejnosti, stolové a športové hry, animačný program pre deti, turnaj v stolnom futbale a mnoho ďalšieho.

ruzovy-park
Ružový park

O zábavu sa postarajú Šoko, Pucho & Pink Horse trio, koncertom potešia Zuzana Mikulcová a Sanyland a deti sa môžu zabaviť nielen na interaktívnom divadelnom predstavení, ale aj počas hrania rôznych spoločenských a športových hier alebo v detskom kútiku Nezábudka.

Vstup na akciu je voľný. Nezabudnite si priniesť deku.

Plagát:
piknik

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2013 18:25. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V nedeľu môžu Trnavčania piknikovať v Ružovom parku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.