reklama

Dobré jedlo, príjemná nálada a pohoda. V Ružovom parku bude ďalší Trnavský piknik

Po úspešnom prvom ročníku Trnavského pikniku, ktorý sa uskutočnil minulý rok, mesto Trnava v spolupráci s neziskovou organizáciou Bronco pripravuje jeho druhý ročník.

Ak všetko dopadne podľa priania organizátorov, podujatie sa uskutoční v nedeľu 7. septembra od 13. do 19. hodiny v Ružovom parku.

„Podobne ako minulý rok, aj tento raz by mala piknik charakterizovať príjemná neformálna atmosféra, farebné deky a piknikové koše s dobrým jedlom či koláčmi. Súčasťou pikniku bude kultúrny program nielen pre dospelých, ale aj pre deti,“ informuje trnavská samospráva v tlačovej správe.

piknik

Foto: Peter Cagala

Svojou návštevou poctí podujatie speváčka Sima Martausová, pripravené je detské predstavenie Ako išlo vajce na vandrovku v podaní divadla Zkufravon, šikovne namiešaný worldmusic koktail so sviežou príchuťou slovenského folklóru dodá slovenská kapela La3no Cubano,

Trnavský piknik sa neobíde ani bez originálneho občerstvenia, domácich limonád, súťaže o najlepší koláč verejnosti, stolových a športových hier, animačného programu pre deti, turnaja v stolnom futbale a ďalšej zábavy pre malých aj veľkých.

Plagát:
trnavsky_piknik_A2

Ulož ako PDF
Napísal 1. septembra 2014 12:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobré jedlo, príjemná nálada a pohoda. V Ružovom parku bude ďalší Trnavský piknik”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.