reklama

Ďalší Trnavský piknik bude v krásnej Botanickej záhrade na Prednádraží

Ďalší diel obľúbeného Trnavského pikniku sa uskutoční v priestoroch Botanickej záhrady na Prednádraží. Farebné deky, košíky s chutným jedlom, koláče, domáce limonády, ale aj hudba a divadlo budú dominovať na Trnavskom pikniku v krásnej záhrade v tieni stromov.

Po úspešných dvoch ročníkoch Trnavského pikniku, ktoré sa uskutočnili po minulé roky v Ružovom parku, Mesto Trnava spolu s neziskovou organizáciou Bronco a občianským združením Urban Action pripravujú tretie pokračovanie Trnavského pikniku.

Ak všetko dopadne podľa priania organizátorov, podujatie sa uskutoční v nedeľu 19. júla od 15. do 20. hodiny v Botanickej záhrade.

botanicka-zahradaTT
Botanická záhrada sa nachádza medzi ulicami Bottova a Botanická na Prednádraží

„Podobne ako minulé roky, aj tentoraz má piknik charakterizovať príjemná neformálna atmosféra, farebné deky a piknikové koše s dobrým jedlom či koláčmi. Súčasťou pikniku bude kultúrny program nielen pre dospelých, ale aj pre deti,“ vyhlasujú organizátori.

Slnkom naplnené rytmy Ada premenia Botanickú záhradu na exotický ostrov.

Divadlo z kufra von predstaví svoju hru pre deti aj dospelých – „Bratia Grimovci“ priamo pod sekvojami Botanickej záhrady.

Tento rok môžete tešiť tiež na originálne občerstvenie, osviežujújúce limonády, už tradičnú súťaž o najlepší trnavský koláč, detský kútík, spoločenské hry, chodenie po lane, ale aj graffiti jam a mnoho ďalšieho.

Urobte si peknú nedeľu v najkrajšej záhrade Trnavy.

Vstup je voľný.

Nedeľa 19.7.2015
od 15:00 do 20:00
Botanická záhrada – mapa (link)

piknik-pl

Ulož ako PDF
Napísal 17. júla 2015 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.