reklama

V bývalej botanickej záhrade bude počas víkendu prehliadka, diskusia o prírode aj tvorivé dielne pre deti

Počas víkendu v dňoch 10. a 11. júna 2017 sa uskutoční na Slovensku Víkend otvorených parkov a záhrad. V Trnave sa v sprístupnenej bývalej botanickej záhrade MTF uskutoční pri tejto príležitosti aj sprievodný program.

Na Slovensku sa v júni bude konať Víkend otvorených záhrad. Program v bývalej botanickej záhrade MTF na Prednádraží je zameraný na zeleň a ochranu prírody.

Ilustračné foto

V sobotu 10. júna o 11:00 sa uskutoční prehliadka Botanickej záhrady MTF. Následne prebehne diskusia o význame zelene v meste a prednáška na tému historická botanická záhrada v Trnave.

V nedeľu sa záhrada opäť otvorí prehliadkou a poobede bude patriť deťom v tvorivých dielňach. Počas soboty aj nedele bude k dispozícii relaxačná chill-out zóna, kde si budú môcť návštevníci oddýchnuť.

„Vznik podujatia bol inšpirovaný podujatím podobného charakteru s názvom Open Garden Squares Weekend, ktoré od roku 1998 organizuje britská organizácia London Parks and Gardens Trust,“ informoval Matej Martovič z organizačného tímu.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2017 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.