reklama

V bývalej botanickej záhrade bude počas víkendu prehliadka, diskusia o prírode aj tvorivé dielne pre deti

Počas víkendu v dňoch 10. a 11. júna 2017 sa uskutoční na Slovensku Víkend otvorených parkov a záhrad. V Trnave sa v sprístupnenej bývalej botanickej záhrade MTF uskutoční pri tejto príležitosti aj sprievodný program.

Na Slovensku sa v júni bude konať Víkend otvorených záhrad. Program v bývalej botanickej záhrade MTF na Prednádraží je zameraný na zeleň a ochranu prírody.

Ilustračné foto

V sobotu 10. júna o 11:00 sa uskutoční prehliadka Botanickej záhrady MTF. Následne prebehne diskusia o význame zelene v meste a prednáška na tému historická botanická záhrada v Trnave.

V nedeľu sa záhrada opäť otvorí prehliadkou a poobede bude patriť deťom v tvorivých dielňach. Počas soboty aj nedele bude k dispozícii relaxačná chill-out zóna, kde si budú môcť návštevníci oddýchnuť.

„Vznik podujatia bol inšpirovaný podujatím podobného charakteru s názvom Open Garden Squares Weekend, ktoré od roku 1998 organizuje britská organizácia London Parks and Gardens Trust,“ informoval Matej Martovič z organizačného tímu.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2017 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.