reklama

Kúpalisko v Kamenáči privíta 1. septembra Trnavský piknik s bohatým a zaujímavým programom

Kúpalisko v Kamennom mlyne privíta v nedeľu 1. septembra 2019 obľúbené podujatie Trnavský piknik.

Piknik sa zaradil medzi podujatia, ktoré obľubujú všetky vekové kategórie Trnavčanov.

„Základnou pohnútkou k vzniku tejto akcie bolo podnietiť obyvateľov k vytváraniu nových komunít a oživovanie verejného priestoru. A kedže lokalita kúpaliska ponúka prírodnú scenériu a vodnú plochu, no čo môže byť ideálnejším prostredím práve pre piknik?,“ konštatuje Nikola Novotná zo Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava, ktorá akciu organizuje.


Kúpalisko v Kamennom mlyne

Podujatie začne o 12. hodine.

Organizátori pozvali swingovú kapela Funny Fellows, ktorá zahrá hudbu v štýle tridsiatych rokov. Dokonca vraj priamo z bazéna.

Odvážnych záujemcov naučí profesionálna tanečná skupina B-Swing základy swingových tancov, pre deti bude pripravené veselé a interaktívne predstavenie v podaní Divadla MaKiLe.

V prípade priaznivej teploty vody vystúpia aj akvabely s ukážkou synchronizovaného plávania.

Súčasťou Trnavského pikniku bude samozrejme ponuka dobrého jedla, ale aj ukážka zdravej jogy, detský kútik, oddychová zóna, tvorivé dielne a sladké dielne pre deti, spoločenské hry, súťaž o najlepší trnavský koláč či paddleboarding v bazéne so súťažou.

Kto si neprinesie vlastnú deku, bude mať možnosť využiť požičovňu.

Vstup je bezplatný.

Ulož ako PDF
Napísal 15. augusta 2019 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.