reklama

Kúpalisko v Kamenáči zažíva najhoršiu sezónu. Na konci týždňa chcú znovu otvoriť

Bazén na kúpalisku v Kamennom mlyne začali s vidinou avizovaného oteplenia a aspoň krátkeho návratu letných dní opätovne napĺňať vodou.

Meteorológovia predpokladajú, že počas najbližšieho víkendu môžu teploty dosiahnuť parametre letných dní, teda najmenej 25 stupňov Celzia. „V sobotu bude v bazéne dostatok vody na to, aby sa tu dalo plávať. S napúšťaním sme začali už v utorok. Ak vyjde predpoveď meteorológov, otvorené bude každý deň, kedy sa teplota priblíži aspoň na úroveň 25 stupňov. K dispozícii budú samozrejme aj bufety a ďalšie služby,“ povedal nám prevádzkovateľ areálu Peter Pejkovič.

V stredu podvečer bol bazén s objemom do 10-tisíc kubíkov zaplnený približne z pätiny

Tohtoročné leto považuje Pejkovič za najhoršie od roku 1984, teda od čias, čo sa pohybuje v tejto brandži.

„Za tých 27 rokov som zažil som už všelijaké letá. Každú sezónu však prichádzalo do Kamenáča priemerne asi 30-tisíc ľudí. V tomto roku prešlo bránou neuveriteľných len 13-tisíc ľudí. Sezóna trvala doteraz len asi 10 dní,“ konštatuje.

Teploty tesne pod tropickou tridsiatkou by mali podľa predpovedí pretrvávať aj na začiatku ďalšieho týždňa.

Ulož ako PDF
Napísal 11. augusta 2011 13:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpalisko v Kamenáči zažíva najhoršiu sezónu. Na konci týždňa chcú znovu otvoriť”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.