reklama

Kúpalisko Castiglione na Družbe otvára sezónu 2019 v sobotu 1. júna

Kúpalisko Castiglione otvára letnú sezónu 2019 v sobotu 1. júna, informuje mesto Trnava. Prevádzkovateľom areálu je Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava (SKaŠZ).

Letné kúpalisko s vyhrievanou vodou je situované v susedstve športového areálu Lokomotívy na ulici Juraja Slottu.

Jeho súčasťou je veľký plavecký bazén, detské bazény, volejbalové ihrisko a prevádzka občerstvenia. Kapacita kúpaliska je 1500 návštevníkov.

Podľa predpovede Slovenského hydrometeorologického ústavu sa počas prvého júnového víkendu najvyššie denné teploty v našom regióne môžu vyšplhať na 27-28 stupňov Celzia.


Kúpalisko Castiglione

FOTO: SKaŠZ Trnava

Novinkou sezóny 2019 je zmena v cenníku. Obyvatelia Trnavy si budú môcť uplatniť zľavnený lístok, ak sa preukážu trvalým pobytom v meste Trnava.

Osoby staršie ako 15 rokov sa preukážu dokladom s fotografiou a údajom o trvalom pobyte, deti mladšie ako 15 rokov ústnym čestným vyhlásením.

„Údaje slúžia len pre potreby udelenia zvýhodneného vstupného, pričom sa nebudú žiadnym spôsobom zaznamenávať a ani iným spôsobom spracovávať,“ pripomína mesto Trnava.

Otváracie hodiny kúpaliska Castiglione Trnava

• JÚN: 9.00 – 19.30 h
• JÚL: 9.00 – 20.30 h
• AUGUST: 9.00 – 19.00 h

Telefonický kontakt na kúpalisko: 0917 17 77 01

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2019 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.