reklama

Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu budúcu sobotu

Mestské kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu 2019 v sobotu 22. júna o 10.00 h. Okrem obnoveného povrchu Trnavčanov privítajú aj tri nové detské šmykľavky do plytkej vody. Ďalšie novinky majú byť pre návštevníkov prekvapením, informuje mesto Trnava.

Prípravy na novú sezónu v Kamenáči momentálne finišujú.


Kúpalisko v Kamennom mlyne

FOTO: Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

„Po vlaňajšku boli potrebné viaceré úpravy, kvôli havárii sa musela vymeniť celá elektrifikácia, a až po jej sfunkčnení bolo možné vyskúšať čerpadlá v studniach. Podľa slov Víta Malovca, prevádzkara kúpaliska, mali byť práce ukončené 1. mája 2019, kvôli nepriazni počasia však bolo všetko hotové až 31. mája,“ priblížila trnavská samospráva.

Napriek tomu bude kúpalisko otvorené len o týždeň neskôr, než bol pôvodne plánovaný termín 15. júna.

Kúpalisko Kamenný mlyn je prírodné kúpalisko s nevyhrievanou vodou a okolitým trávnatým terénom. Jeho kapacita je 2 200 návštevníkov.

Druhé mestské kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba je otvorené o 1. júna.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Prevádzkové hodiny:
Jún:10 .00 – 19.00 hod.
Júl: 10.00 – 20.00 hod.
August: 10.00 – 19.00 hod.


Zdroj: Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2019 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu budúcu sobotu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.