reklama

Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu budúcu sobotu

Mestské kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu 2019 v sobotu 22. júna o 10.00 h. Okrem obnoveného povrchu Trnavčanov privítajú aj tri nové detské šmykľavky do plytkej vody. Ďalšie novinky majú byť pre návštevníkov prekvapením, informuje mesto Trnava.

Prípravy na novú sezónu v Kamenáči momentálne finišujú.


Kúpalisko v Kamennom mlyne

FOTO: Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

“Po vlaňajšku boli potrebné viaceré úpravy, kvôli havárii sa musela vymeniť celá elektrifikácia, a až po jej sfunkčnení bolo možné vyskúšať čerpadlá v studniach. Podľa slov Víta Malovca, prevádzkara kúpaliska, mali byť práce ukončené 1. mája 2019, kvôli nepriazni počasia však bolo všetko hotové až 31. mája,” priblížila trnavská samospráva.

Napriek tomu bude kúpalisko otvorené len o týždeň neskôr, než bol pôvodne plánovaný termín 15. júna.

Kúpalisko Kamenný mlyn je prírodné kúpalisko s nevyhrievanou vodou a okolitým trávnatým terénom. Jeho kapacita je 2 200 návštevníkov.

Druhé mestské kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba je otvorené o 1. júna.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Prevádzkové hodiny:
Jún:10 .00 – 19.00 hod.
Júl: 10.00 – 20.00 hod.
August: 10.00 – 19.00 hod.


Zdroj: Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2019 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

45 komentárov pre “Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu budúcu sobotu”

 1. 1
  komik says:

  Nezabudnite si “Kartu Trnafčana” ktorá sa volá občiansky preukaz, aby sme zmiatli nepriateľa. Je to jeden z novodobých svetlých zajtrajškov Nera. Vymyslel to vlastnou hlavou. Získate super zľavu aj na kúpalisku Castiglione.
  Zľava sa tvorí tak, že vlani bolo vstupne 3 eurá. Teraz sa zvýšilo na 4 eurá a keď ukážete OP tak bude 3 eurá. A to je tá zľava pre trnavčanov.
  Je to geniálne dielo z centrály propagandy vytvorené politbyrom a 24kou.
  Tlieskame komikom.

 2. 2
  Klobucnik says:

  Ja len jedno chcem napísať možno by sa to kúpalisko vyfinisovalo skôr kedy som tam bol vtedy tam nikto nič nerobil asi náhoda alebo som chodil v blbom čase ale aby si tam niekto vo vnútri umývali hadicou auto a samponoval ho… alebo tam boli s vlastnými psami tak viete čo choďte do r…i aj s vašim kamenácom čo je z 12 mesiacov 10 zatvorené a z dvoch mesiacov 2 týždne zatvorené pre nepriazeň počasia alebo výmenu vody kvôli premnožením baktériám navrhujem aby bolo kúpalisko verejnosti otvorené 10 mesiacov a tie dva mesiace nech sa teda opravuje mám toho ešte na srdci oveľa viac ale načo to tu vypisovať ajstak sa to nikam nepohne je to škoda veľa ľudí je nespokojných s tým ako to teraz funguje

  • 2.1
   Malovec says:

   Aby bolo jasno myli klobucnik za 1 kupko nam byvaly spravca odovzdal 2.6.2018, neostal tam ani kamen na kameni a otvorili sme 22.6.2018!!!! Za 2 kupko bolo od 22.6.2018 do 2.9. 2018 zatvorene len 3dni(pre zaujimavost v sezone 2017 bolo otvorene ak si dobre pametam 39 dni, cize ak dobre ratam je tam rozdiel 31dni tak co tu meliete o 2 tyzdnoch) a 1x bolo otvorene ale nevpustily sme ludi do bazena.,lebo bolo malo vody a dalsie 2 tyzdne hlasily teplo, tak sme nechcely aby tam ludia nanosily spinu. Za 3 od 3.9.2018do31.9.2018 bal areal ano
   zavrety zdovodu zazimovania o odvozu materialu. Od1. 10.2018 do 8.4.2019 bol areal otvoreny denne a to aj na vianoce a silvestra…. 4 burka zvalila strom a ten roztrhol hlavny kabel, takze sme tahali komplet novu elektriku. 5 prace na bazene(murarske prace, natery) boli naplanovane na maj a kedze nepoznam majstra ktory by vedel odviest kvalitnu pracu za da sa povedat kazdodenneho dazda, nastal sklz ktory sme napriek vasemu nadhernemu opisu nasho lenosenia skoro dobehli (a ze toho bolo dost) a otvarame o tyzden neskor ako bol plan. 6 bakterie maju v chovprodukte(rozne druhy) 7radi Vas uvidime 22.6.2019 v nasom neustale zavretom, plnom tulavych psov a lenochodov areáli

   • 2.1.1
    Klobucnik says:

    Pán Malovec nestekajte je vidieť že som Vám stúpil na otlak a jednoducho sa tu musíte v niekoľkých bodoch obhajovať za prvé keď niekde neostane kameň na kameni znamená že je niečo vybudované od základu nevšimol som si že by sa take niečo stalo akurát pribudli zákazové tabule niečo sa vymenilo a natrelo to sa dialo aj predtým za 2 keď bolo kupko otvorné a ako píšete bolo malo vody niko nesedel pri vstupe bolo odomknute ale plavčíci si išli svoje sedeli a cumeli na vodu stal som pri bráne s deťmi a nikto nepovedal je otvorené myslel som je malo vody zrejme sa vypúšťa alebo tam plavcici sypú baktérie z chovproduktu aby mali čo najmenej prace. Za3 štvrť roka robiť niečo v areáli od apríla natierať lavičky a septembra mesiac zazimovavat veci za ten čas sa aj ľadový medveď zazimuje a prebudi dvakrát zo spánku za 4 prírodné živli neovplyvníme zrejme aj ten hore vidí aké je to všetko zbabrané tak tam hodil blesk sa ani nečudujem za 5 v konečnom dôsledku to bude vyzerať tak isto o vašich kvalitách vôbec nepochybujem za 6 prepáčte hygiena to zavrela muselo sa vypúšťať príčinu som už nikde nenašiel tak ako neodborník som to nazval baktérie ale vy ako veľký špecialista ste má poučil bežne nachádzam články o vode a premnozenych baktériách v nich obráťte sa na autorov a dajte im tip s tým chovproduktom za 7 a najdôležitejšie až na môj podnet na odkaz pre starostu kúpalisko sprístupnili zrejme sa sťažovalo viac ľudí a bolo to otvorené pred voľbami bolo to take gesto od brocku ale nevadí ajtak som ho volil v zime si avšak nikto neposedí v kamenaci ani na Vianoce viete kamenac nieje los Angeles nieje tam v zime 21 stupňov na ďalšie komenty už reagovať nebudem z časti máte pravdu verím tomu čo píšete ale aj na tom do píšem ja niečo bude a čo teraz mame padnúť na kolena a ďakovať Vám že ste tam niečo robili za peniaze? Veď ste to mali zaplatené píšete Jak keby ste tam postavili 100 metrový tobogan s dvomi vyhrievanými bazénmi to s tým umývaním autá na tom trvám k tomu ste sa nevyjadrili ak to popriete napíšem adminovi tejto stránky aby zverejnil fotky potom sa môžeme baviť ďalej do týmu murárov patria aj dievčiny so spongiou či handrou v ruke čo mydlia auto na tráve v zamknutom areáli? túlavé psi odfotené nemám

    • 2.1.1.1
     ABC says:

     Z budovateľa krajších zajtrajškov je si treba brať príklad pán Pčolka. Zopár klamstiev patrí k folklóru dnešnej Trnavy. To ako príspevok k zdôvodneniu prečo sa to nedá v tomto roku prevádzkovať Kamenáč. Ja by som uprednostnil ľudí ktorý sa dokážu fundovane vyhovoriť.

   • 2.1.2
    Timur says:

    Minulí rok si si išiel zahrať In line hokej a kupko si mal v paži.

 3. 3
  Malovec says:

  Dobry este raz, nik my nestupil na otlak len som chcel ozrejmit preco to tak je, neustale mi zvoni tel,uvidime ci su len lavicky natrete ludia si spravia obraz sami…. Ano a bol som min, aj predmin aj predpredmin a dokonca predpredpred min rokom hrat inline za slovensku republiku na ms a som aj teraz, chodim kazdy rok na jar, trva to 6dni.
  P. S Obycajne, resp vlastne nikdy nereagujem a nepisem na ziadne diskusie a toto bolo 1x z titulu aby ludia vedeli preco trochu neskor otv.

  • 3.1
   Timur says:

   Upozornenie pre políciu, alobo mestskú kontrolu. Všetky faktúry za práce na kupku v mesiac máj 2018 sú podla Malovca podvod a je potrebné ich prešetriť a a zistiť komu to šlo do vačku. Podľa vyjadrenia Malovca kupko im predchádzajúci prevádzkovateľ odovzdal 2.6 2018.

   • 3.1.1
    Tt says:

    Timurko mas stym skusenosti ze? Kolko rokov si sa pakoval? Uz si konecne najdi doktora na tvoju choru hlavicku.

 4. 4
  riaditeľ says:

  Riadenie mesta je jeden veľký chaos a neporiadok. Každý si robí čo chce. Ani taká jednoduchá vec ako napustenie a sprevádzkovanie kúpaliska nemôže byť normálne. Nero sa obklopil prisluhovačmi a neschopákmi a začína sa to tvrdo prejavovať.
  Zaoberá sa hlavne fotením bicykla so západom slnka, alebo západom slnka nad trávou na Slávii. Tá tráva a to ihrisko tam mimochodom boli aj pred 40 rokmi aj slnko zapadalo na tom istom mieste. Nerozumiem prečo sa s tým vychvaľuje. Takéto pseudoaktivity vyhlasuje za úspechy svojej vlády.

 5. 5
  oblbovač says:

  Je horko +34°C.
  Žijem v svetovom meste športu kde ochladzujú klímu.
  Pardon generujú vizualizácie a virtuálnu realitu. Keďže správci kultu všetko lajkujú asi všetko funguje.
  Najprv som sa išiel ochladiť na kúpalisko Kamenáč ale NIŠT.
  Tak som sa išiel ochladiť pod rozprašovače na pešej ale NIŠT.
  Friško som sa išiel schovať do tieňa na pešiu lávku ale NIŠT.

  A ščúl čo ? Utekám si odfocit hlavu a bicykel – to žerú.

  • 5.1
   matrix says:

   Zabudol si ešte na čiernu fontánu na pešej a kráľovskú fontánu.
   Ništ nestríka. Kraľovská nejde lebo je jasné že kráľ je nahý.
   Ide iba socialistická na nám. SNP pred evanjelickým. Je veľmi pekná na úrovni LT. Sú to štyri hnilé trubky hrdzavo modrej farby ale ešte to dávajú. Tam by bolo selfie zo zapadajúcim slnkom. To by bola bomba na FB – po 4 a pol roku budovania svetlých zajtrajškov nikde nič. Je to najkrajší park v hlavnom centre. Dôchodci si tam dávajú stretávky po 70 rokoch, lebo furt je ten akože parčík rovnaký ako za prvej republiky keď maturovali.
   A to máme 20 vizualizícia ako Štefánika prekladajú hore dole alebo vojakov ČA ako sú preložení na Študentskú vedľa jedálne na Bottovej ktorá sa stavia z úveru lebo financie sú fuč. Tisíce euro za matrix zmizli a nikde ništ.

 6. 6
  maxim says:

  Vstupné pre Trnavčanov sa nezmenilo. Stúplo iba cezpoľným, a ZŤP.

  • 6.1
   Kim says:

   Vstupné sa zmenilo lebo za kartu trnavčana ktorá neexistuje máš zľavu a to je super. Ak tomu nerozumieš nevadí, je nás viac.
   Najprv sa zvýši a potom sa zníži :):) Keď tomu veríš tvoja vec.
   Neviem či zvýšili ZŤP ak áno sú to čistí chu…

   • 6.1.1
    Parva Roma says:

    Dôchodcovia a ZŤP to mali cez pracovné dni doteraz zdarma, resp. 5 centov poistné. Tých 50 (20) centov na vstupné hádam prežijú.

   • 6.1.2
    Timur says:

    Saharské počasie končí a najbližšie 3 víkendy teploty 26°C – 28°C v Hornej a Dolnej dokopy 52°C – 56°C. Môžte vyberať po 5 centov.

    • 6.1.2.1
     Poko says:

     Pred dvoma tyzdnami bolo 13 stupnov a to bolo kecov ked otvarali kupko na druzbe ze naco ? Nemam problem ist na kupko ked je 28 , to co je teraz je extrem.

 7. 7
  Realista says:

  Pri počasí aké teraz panuje v Trnave a nemať otvorené kúpalisko to je neschopnosť. Nech si zodpovedná osoba hovorí čo chce sú to len výhovorky, ktoré majú zakryť jeho neschopnosť. Keby človek, ktorý ma toto na starosti pracoval u súkromníka už je na úrade práce. Myslím že tento stav je neobhajiteľný.

 8. 8
  LeTTo v TT says:

  Skúsenosť z minulých rokov ukazuje, že letné dni tu začínajú už aj v máji. Takže plánovať otvorenie kúpaliska na koniec júna je úbohá výhovorka.
  A ako to je s tým umývaním áut?

 9. 9
  Walter says:

  Podľa môjho názoru to nie je chyba pána Malovca. Som toho názoru, že je to zlyhanie mesta, nakoľko nevyžaduje od zamestnancov aby si plnili povinnosti. Je pekné, že pán Malovec reprezentuje SR, ja by som mohol reprezentovať aj slnečnú sústavu, ale zamestnávať by mi dovolenku neschválil, ak by som nemal splnenú úlohu, ktorá mi bola zadaná. Naše mesto zvyšuje poplatky pre občanov, no samo nevie zarobiť na vstupnom, pretože pri 35 stupňoch neotvorí najväčšie kupalisko v Trnave. Suma sumárom, je lepšie pre Trnavu pracovať ako v nej žiť.

  • 9.1
   Amater says:

   To si povedal veľkú pravdu, že je lepšie pre Trnavu pracovať ako v Trnave žiť. To však platí iba pre vyvolených Nera a LT a ich priaznivcov a okrádačov občanov . Pani prezidentka Čaputová vyhlasovala že ľudí s korupčným správaní nebude tolerovať. Tie široké úsmevy a jas spokojnosti v očiach pri stretnutí s Trnavským županom hovoria za všetko. A ty tu nanášaš problém Kakenáč že nie je otvorený pri teplote 35°C v tieni, bude vydrž až bude 25°C tak sa otvorí.

 10. 10
  Parva Roma says:

  V nedeľu prázdne kúpalisko a poloprázdny bazén.

 11. 11
  maxim says:

  Kedy zase napustia? Vikend ma byt pekny a slnecny.

 12. 12
  maxim says:

  Napustili, ale prečo iba do polovice?

 13. 13
  • 13.1
   Robo says:

   To bola snad kazdemu jasne ze sa kupaliska neotvoria, pocitam ze povolia kupat sa niekedy v juni a aj to v obmedzenom pocte,bez obcerstvenia a s prisnymi opatreniami je to cisty minus.

  • 13.2
   PPP says:

   Ja že v čom sú tí vihodnari taký životaschopný. Ten chlap dokáže zdôvodniť aj nesmrteľnosť chrústa. Nie je to v tom že si prehajdákal šuchotavé.

  • 13.3
   Urobme si to sami says:

   Na tom linku sa čitateľ dozvie, že súkromný podnikateľ je pripravený otvoriť kúpalisko okamžite. Kúpaliská v správe “vodcu” to nevedia, takže vôbec toto leto neotvoria.
   Toto je exemplárna ukážka, ako to dopadne, keď sa aplikuje filozofia pána vodcu, že “urobme si to sami, bude to lacnejšie, lepšie, …”

  • 13.4
   Urobme si to sami says:

   Prečítaním správy podľa linku vyššie každý pochopí, aký je rozdiel vo výsledku práce, keď činnosť zabezpečuje súkromná osoba, alebo samospráva.
   Súkromník je pripravený otvoriť okamžite, samospráva konštatuje že už tento rok kúpaliská nemá význam otvárať. Leto ešte zďaleka nezačalo.
   “Urobme si to sami” je filozofia strýca vodcu. Výsledkom je neschopnosť a nepružnosť. Ani si neviem predstaviť, čo by popísal na svojom FB, ak by sa toto stalo v období, keď skrášľoval lavičky v parku.

  • 13.5
   Urobme si to samii says:

   Prečítaním správy podľa linku vyššie každý pochopí, aký je rozdiel vo výsledku práce, keď činnosť zabezpečuje súkromná osoba, alebo samospráva.
   Súkromník je pripravený otvoriť okamžite, samospráva konštatuje že už tento rok kúpaliská nemá význam otvárať. Leto ešte zďaleka nezačalo.
   “Urobme si to sami” je filozofia strýca vodcu. Výsledkom je neschopnosť a nepružnosť. Ani si neviem predstaviť, čo by popísal na svojom FB, ak by sa toto stalo v období, keď skrášľoval lavičky v parku.

 14. 14
  !! says:

  Máš službu??

 15. 15
  DPH says:

  V Nitre kúpalisko otvoriť chcú a prípravy na sezónu trvajú dva až tri týždne a stoja 30 tisíc euro. To tam príklad pre Blavu a Nitru. Zaostávame, alebo už je tu frustrácia z toho že ľudia dovolenku zostanú tráviť doma a na pešej zóne budú zoškrabovať žuvačky z dlažby.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.