reklama

Kúpaliská na Družbe a v Kamenáči otvárajú sezónu

Predpoveď počasia jasne naznačuje príchod letných teplôt, optimistický je aj výhľad na najbližších päť dní, preto prevádzkovateľ dvoch trnavských kúpalísk neváhal a otvára tohtoročnú sezónu už v polovici júna.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnavy rozhodla neodkladnom otvorení kúpaliska Castiglione na ulici Juraja Slottu a kúpaliska v Kamennom mlyne.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba s vyhrievanou vodou, veľkým plaveckým bazénom, detskými bazénmi a volejbalovým ihriskom je otvorené od 15. júna 2012 denne od 9. do 19. hodiny, v júli až do 20. hodiny.

Kúpalisko Kúpalisko s plaveckým bazénom a s možnosťou zahrať si stolný tenis v rekreačnej prímestskej zóne Kamenný mlyn je otvorené od 16. júna 2012 denne od 10. do 19. hodiny, v júli do 20. hodiny.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2012 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpaliská na Družbe a v Kamenáči otvárajú sezónu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.