reklama

Kúpaliská Castiglione a v Kamennom mlyne predlžujú otváracie hodiny

V reakcii na horúčavy, ktoré pretrvávajú až do neskorých večerných hodín, sa rozhodla Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava, a rovnako tak prevádzkovateľ kúpaliska v Kamennom mlyne, predĺžiť otváracie hodiny.

Najmenej do nedele 6. augusta 2017 bude kúpalisko v Kamennom mlyne otvorené do 20. hodiny.

Kúpalisko Castiglione na Družbe bude počas augusta otvorené až do 20.30 h.

Posledný vstup do areálu bude možný do 20.00 hodiny.


Kúpalisko Castiglione

Foto: SKaSZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2017 11:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Kúpaliská Castiglione a v Kamennom mlyne predlžujú otváracie hodiny”

  1. 1
    LTT says:

    Tak ako v minulosti aj teraz sa predlžujú otváracie hodiny v Kamenáči. Môžte skákať aj hlavičky.

  2. 2
    LTT says:

    V ECHU som sa dočítal, že prevádzka otvoreného kúpaliska na Družbe Castilione stojí nemalé peniaze.Najväčšie náklady sú na vodu a mzdy. Je dobre že mesto sa snaží pristupovať zodpovedne a snaží sa znižovať náklady. Na kúpalisku Castilione sa vám darí dlhodobo držať náklady pod kontrolou, hlavne náklady na vodu. Objem kúpaliska je 1800 kubíkov vody a pri povinnom 10% vypustení vody z hygienických dôvodov je predpokladaná spotreba vody cca 15000 kubíkov vody za sezónu. Pod progresívnym novým vedením sa spotreba znížila na 360 kubíkov, čo zodpovedá zaplatenej čiastke za vodu na kúpalisku 798 eur. Údaj je vyhľadaný zo záverečného účtu mesta Trnava za rok 2019. No zázraky sa dejú len pod vedením Bročku Petra ml. je nemožné to stíhať sledovať.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.