reklama

Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu 2018 v piatok 22. júna

Kúpalisko v Kamennom mlyne otvára svoju letnú sezónu v piatok 22. júna 2018, informuje mesto Trnava. Druhé mestské kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba je otvorené od 1. júna. Od prvého júnového víkendu je v prevádzke aj letné kúpalisko Relax Aqua & Spa na Slávii.

Areál letného kúpaliska v Kamennom mlyne ponúka možnosť zahrať si aj stolný tenis, biliard, petang, stolný futbal a ruské kolky.

Ilustračné foto

Počas predchádzajúcej sezóny sa prišlo do Kamenáča okúpať približne 40-tisíc ľudí.

Rekordnú návštevnosť zaevidovali 1. augusta 2017. Vyšplhala sa na 2 537 ľudí.

Ceny vstupného zostali na úrovni minulého roka – za vstup zaplatí dospelá osoba 2 eurá.

Otváracie hodiny kúpaliska Kamenný mlyn – sezóna 2018

JÚN: 10.00 – 19.00 h
JÚL: 10.00 – 20.00 h
AUGUST: 10.00 – 19.00 h

Telefonický kontakt na kúpalisko Kamenný mlyn: 0944 296 888, 0917 806 424

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2018 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

108 komentárov pre “Kúpalisko v Kamennom mlyne otvorí sezónu 2018 v piatok 22. júna”

 1. 1
  Timur says:

  V piatok môžu otvoriť a hneď aj zatvoriť SHMU hlási 2O°C veterno. Čo robili doteraz?

  • 1.1
   micro says:

   Aspoň to máš za 70 centov :)

  • 1.2
   Ladislav says:

   Timurko doteraz rekonstruovali potrebne veci na kupalisku kedze pod byvalym spravcom to 20 rokov chatralo vies.

   • 1.2.1
    Gabo says:

    Pokiaľ mi babka rozprávala svoje spomienky z obdobia keď sa prisťahovala do Trnavy, tak minimálne 35 rokov. Kupko to bolo dobré a aj je dobré, dúfam že aj bude dobré.

   • 1.2.2
    Arana says:

    Laci, to kúpalisko bolo najnavštevovanejšie v Trnave. Keďže s príchodom nového vedenia všetko čo nespravili oni nebol spravené alebo je zlé. Čo tak brodítka, sprchy. kanalizácia na južnej strane kúpaliska. To robil Bročka keď mal 12 rokov. Šikulka, materiál vozil na bicykli. Ja len verím že to povedomie dobrého kupka nezničíte za sezónu. V zmluve správca mal nariadenie, že investičné akcie zabezpečuje mesto. Keď chcel mnohé veci spraviť, musel ich urobiť sám a za svoje peniaze. Takže daj ručnú brzdu.

    • 1.2.2.1
     fero says:

     Projekt celkovej rekonštrukcie kúpaliska spracovavalo mesto tak pred 10 rokmi. No nezrealizovalo sa to. Celkový charakter a stav kúpaliska je vizitka mesta a nie správcu.

  • 1.3
   KK says:

   A byvaly spravca robil problemy tak sa zacalo o dva tyzdne neskor. Chod mu podakovat.

   • 1.3.1
    Timur says:

    Ja som nenapísal že ma to teší, že počasie vyhrá.Ja som napísal že mi je ľúto, že počasie vyhrá. Nemyslí si že by mala platiť nejaká dogma plánovania začatia prevádzky tohto charakteru kde je garantom úspech počasie.Operatívnosť v prevádzkovaní je v tomto prípade garantom úspechu.Moje informácie hovoria niečo iné. Do konca leta sa to určite vyrieši, aj s tým bývalým správcom.

  • 1.4
   Oko says:

   Timurovi:
   Mávaš celkom dobré a trefné postrehy. Aj najväčší diskutér tu kvôli tvojim príspevkom drží 24 hodinovú stráž a dáva prízemné reakcie. Ale s tým počasím si si nasadil somársku hlavu.
   Škoda.
   Keď chceš naštartovať debatu, tak toto nie je správna cesta.

   • 1.4.1
    Timur says:

    Prečo zrovna somársku, ako že predpoveď počasia je zlá ? Pozri SHMU, model Aladin na 3 a 10 dní a budeš mať v tom jasno aj ty. Myslím v tejto predpovedi sa zhodujú všetci, takže mne je to ľúto a na počasím sa nedá vyhrať.

    • 1.4.1.1
     Zahájená sezóna says:

     Termín otvorenia/zahájenia sezóny sa dlhodobo plánuje podľa kalendára, korekcia termínu môže byť vo väzbe na predvídateľné záležitosti. Počasie sa však dlhodobo neplánuje, že?
     Zajtra je termín otvorenia/ zahájenia sezóny. Keď to z dôvodu aktuálne zlého počasia neotvoria, všetkým bude jasné prečo. Aladin (ani s vyleštenou lampou) to nezachráni.
     Takisto však budú všetci vedieť, že kúpalisko zahájilo sezónu.

     • 1.4.1.1.1
      KK says:

      Timur sa ale tesi ze bude skarede pocasie.On je clovek co sa vyziva z toho ze niekomu nieco nevide ale karma je svina :)

      • 1.4.1.1.1.1
       Oko says:

       Nechcem byť zlomyseľný, milý KK. Teraz sa aj ty vyžívaš v tom, že Tvojmu diskusnému súperovi čosi nevyšlo, všakže?

       • 1.4.1.1.1.1.1
        KK says:

        A co mu akoze predtym vyslo? Fakt len chory clovek sa moze tesit ze na otvorenie kamenaca nevyslo pocasie. Ale normalni ludia si spravia iny program a debili sa budu tu vytesovat.

   • 1.4.2
    Pocasie says:

    Nado mnou sa nedá vyhrať len remizovať a aj to len východniari.

 2. 2
  Kupko says:

  aj búrky a dážď budú zajtra

 3. 3
  KK says:

  Timurko dnes zacina leto par dni vydrzis nie?

 4. 4
  Stary says:

  Už sa teším ako tam bude bohovsky, keď to už má mesto¡!!

  • 4.1
   Juraj Fuzák says:

   Ja sa napriklad tesim ze nejaky primitiv zasypal a zabetonoval studnu na zimnom stadione 👏👏👏👏👏👏

   • 4.1.1
    dan says:

    Čo?Kamera tam nie je?

   • 4.1.2
    KK says:

    Pejkovic sa cinil? Ale dalo sa to cakat ked robil problemy aj na kupalisku. Ani by som sa nedivil keby tu boli komentare hlavne od neho…

   • 4.1.3
    Gabo says:

    Fuzák ty nevieš nič o tých peniazoch čo sa hovorilo na hokejovej schôdzi ? Všetci čumeli ako Nevedkovia v ríši trnavských zázrakov druhý diel.

   • 4.1.4
    Tomas says:

    Primitív, ty si sa mal starať 6 mesiacov ako prebrať kúpalisko a zimák. A nie v máji a v júny preberať zimák. Nemáte ani strojníkov ani rolbárov. S kým chceš spustiť 16.7. kemp.

 5. 5
  maxim says:

  Bazén je skoro prázdny…

  • 5.1
   Aladin says:

   Možno má ktosi dôverné informácie od Aladina a kalkuluje s veľkou búrkou, ktorá do zajtra rána naplní bazén 🙄.

 6. 6
  Autodrom v KM says:

  A to že sa zamestnanci vozia na autách po bazéne v kamenaci je tiež vizitka prevádzkovateľa. Noveho

 7. 7
  rozumsamizastavuje says:

  Ja viem zase o tomto. Bola súťaž na bufety na kúpalisko. http://www.trnava.sk/sk/uradny-oznam/oznamenie-o-priamom-prenajme-nebytovych-priestorov
  Sektory A B C D. Tri sektory kde sa čapuje pivo a kofola vyhral jeden človek. Dali mu podpísať zmluvy, ktoré boli v rozpore s podmienkami súťaže. V podmienkach sa hovorí, že v cene za prenájom je voda, elektrina a odvoz odpadu. V zmluve bol ale opak, tam to zdarma nebolo, bolo treba platiť a odpad odvážať. V zmluvách boli ešte samé nezmysly, len aby to nepodpísal. Zmluva čistá buzeracia, jednostranná zmluva. Tým pádom, že v zmluve bolo energie treba platiť a v podmienkach súťaže boli zdarma, súťaž by mala byt neplatná. Ten človek na základe tých veci čo boli v zmluve ju nepodpísal, poradie sa posúva. Zrejme to budú mat ti čo to mali predtým, košeľa je bližšia ako kabát, ruka ruku myje. Môžte sa hanbiť vedenie mesta, vedenie Správy. Dodatočne bola ešte vypísaná súťaž na limonady, opakujem dodatočne, lebo sa zabudlo na pána sirupa, sektor E. Hádajte pre koho bol dodatočne vypísaný sektor E? http://www.trnava.sk/sk/uradny-oznam/oznamenie-o-priamom-prenajme-nebytovych-priestorov-kamenny-mlyn
  Nech mi tu niekto vysvetli, prečo sa ide proti druhým a cudzím ľuďom, ktorí sú ochotní zaplatiť viac, dávaju sa im podpísať zmluvy v rozpore s podmienkami súťaže. Hanbite sa, hovädá. Nedávajte na Pejkovica, to vás opekní. Vidíte si len po špičku nosa. Amatéri.

  • 7.1
   Timur says:

   Ostro protestujem proti označeniu amatéri.Oni to robia bezohľadne sledujúc svoje ciele, vedomí si toho že im sa nemôže nič stať všetko majú chytené, všade majú protekciu. Limonádky je ich slabosť. Zatiaľ im k obľúbenosti a k popularite stačí, prezentovaný boj proti Kopúnkovi, smerácky šmejdom, 4 ročnýn obdobiam.

   • 7.1.1
    Dokaz says:

    Gabo neprestaneš? Neni ti to už trápne? Sám si amatér, už si to uvedom.Skrývaš sa za Timura,prestaň. A pre teba Rozumsa ti zastavuje,ukaž nám tu zmluvu čo si mal podpísať, bez toho si klamár.

  • 7.2
   Dokaz says:

   Ešte jednu vec a čo že bola dodatočne vypísaná súťaž? Veď daj viac za prenájom a hlavne sa prihlas do súťaže! !!Môže sa hocikto!!!!

  • 7.3
   KK says:

   Ked je odpad,elektrina a voda v cene najmu tak je to zadarmo? Ja mam tiez v cene najmu vodu a odpad a cuduj sa svete musim to platit vau

  • 7.4
   rozumsamizastavuje says:

   A ešte jeden dovetok. Ako si to niekto z mesta predstavoval, že výsledky súťaže sa vyhlásili v pondelok a v piatok už musíš predávať. Nesúťažilo sa o prenájom bufetov ale o prenájom miesta, to znamená, že do piatku musíš mat osadene predajné búdy a predávať v nich. Časový horizont na osadenie búd, zabezpečenie tovaru a personálu strašne krátky. Ešte že včera keď sa kúpalisko malo otvárať bolo 18 stupňov, lebo keby bolo 30 stupňov, tak ľudia by pili asi vodu z bazéna.

  • 7.5
   Sutaze says:

   Ak sa takto na meste ovplyvnuju sutaze a ich vysledky je to skandal a trestne. Treba oznamit vysetrovacim organom. Je mozne, ze najvyssi takto zasahuju do akoze nezavislych sutazi a ak sa vitaz sutaze nepaci dotycnemu hoci vyhral podla podmienok, ovplyvni vysledky a nahra to na kamosov a spriaznene firmy ? Volici ltt dobre rano, ale opat mimo zakon . Oznacte ma aj za gaba, pora, fica atd. Pravdu vsak neumlcite.

   • 7.5.1
    Arana says:

    Keď to analyzujem tá súťaž je neplatná a musí sa zrušiť. Vypísať novú súťaž vyhodnotiť a predávať začnú na štátny sviatok 1. septembra. Výsledok profesionalizmu, transparentnosti ÚV-LTT. Tie chutné malinovečky vás stoja už veľmi veľa. Oni sú skutočne dobré pil som ich na nejakej akcii u Trnku. Len musia viac sledovať dianie v meste aby nerobili pre nich prešľapy, páni z Hlavnej 1.

    • 7.5.1.1
     Dan says:

     Aranka už si bola na polícii? ?Alebo tu len tak prdkas do vetra??

     • 7.5.1.1.1
      Arana says:

      Dan, vyzeráš že si v obraze, nevieš kedy sa bude teplota merať v Kamenáči, keď vstupné bude prispôsobené teplote vzduchu. Ako uvádza stránka Trnavský hlas. Pre mňa je to veľmi dôležité, aby ma niekto nešikanoval. Takže kde bude umiestnený teplomer, kedy sa bude merať teplota, keď sa zamračí budú sa vracať peniaze???

  • 7.6
   LL.M. says:

   Ten Turčan to je hlaviča, 300 € za neotvorenie stánku v čase prevádzky kúpaliska. Nemusí ani vyberať vstupné, otvorené stále. 4 stánky každý po 300 € , 79 dní, tržba na pokutách 94 800€. Materiál čerpaný z uverejnených podpísaných zmlúv.

 8. 8
  rozumsamizastavuje says:

  Pre odborníkov na slovo vzatych. Keď je v súťaži dane, že “spotreba vody, odvoz odpadu a spotreba elektrickej energie je súčasťou ceny za prenájom pozemku” a potom v zmluvách ktoré dajú podpísať je napísané inak, že si musíš platit energie a zabezpečiť odvoz odpadu, tak potom boli porušené podmienky súťaže a je to celé na zrušenie celej súťaže.
  Tak nech mi tu niekto vysvetli, prečo človek čo dal najväčšiu cenu za tri sektory, musí podpísať takúto zmluvu, ktorá je opakujem v rozpore so súťažnými podmienkami.
  Tak nech sem napíše človiečik z mesta alebo Správy, prečo mu dali podpísať takéto zmluvy. Chodí ich sem dosť. Nech sa páči, snáď sa aspoň jeden nájde čo tu na to odpíše.

  • 8.1
   Timur says:

   KK ako tomu rozumiem ty si jeden s tých vševedkov, skrátka chobáčik z Ferda Mravca. V tých zmluvách čo dávali podpisovať je ďaleko viac nezmyslov, ale keď je v cene prenájmu v súťažných podmienkach aj cena energií, tak by mala byť aj v zmluve. Chlapče, ty čo si dal najväčšiu ponuku môžeš sa odvolať a určite vyhráš odvolania a žiadaj náhradu škody ktorá ti bola spôsobená. V podstate buď rád že to dopadlo tak ako to dopadlo to čo si ponúkal sa v Kamenáči nedá spraviť, mal som tam dve sezóny bufet a bol som rád že to skončilo. Vtip z kamenáča, mamička príde za mňov či by som jej nedal do chladničky malinovky.

  • 8.2
   jano says:

   Kde ja ta zmluva na webe

 9. 9
  Krutenie hlavou says:

  Tak už je to jasné. Niekto tu ryzoval dlhé roky cez svojich kamosov a teraz tu bude vyplakavat ako mu ublížili. ..A ešte aj anonymne. No veď páni anonymni trolovia máte možnosť podať trestné oznámenie a aj to dať preveriť na útvar pre verejné obstarávanie. A potom to môžte zverejniť. Veď určite máte pravdu,tak šup šup piste a oznamujte.Tešíme sa a hlavne táto stránka neslúži ako oznamovanie na nemenované orgány. Timur je sudca a vie všetko. Timur je kráľ a placko! !!

 10. 10
  Hlave says:

  Trnava je tak male mesto, ze sa tie spinavosti aj tak neutaja. Nie je vsetkym dnom koniec. Padni komu padni. Myslim, ze sa este udeju veci a mnohi sa budu cudovat :) nakoniec vela veci vyplava na verejnost. Vsetko ma svoj cas. Pekny den a ako som cital , niekedy je take teplo, ze chladok je lepsi :)

  • 10.1
   KK says:

   Uz to tu vypisujes vyse 3 roky a stale nic nevyslo na povrch. Aj to bude este tento rok? Hlavne to dufam bude aj v nejakom relevantnom mediu a nie len tu na diskusii ktora ma vypovednu hodnotu 0.

   • 10.1.1
    Terka says:

    Rýchlo si zabudol na prednostku, toto je podobná kauza, som zvedaví či odvolá Turčana, alebo spôsob ako to urobiť koordinoval ataman. Do relevantných médií sa nedostane nič, všetko len samí slniečkari. Zasa len čakajú aby niekoho zastrelil a znovu to zopakovali. V Trnave na radnici majú navyše kritie policajtov. Treba ísť ďalej od epicentra a tan to podávať

    • 10.1.1.1
     KK says:

     Takze policia kryje radnicu? A v com prosim ta? Mozes napisat ktomu viac? Myslim ze par ludi bude tvoje tvrdenie zaujimat. Ked si to zhrnieme tak obvinujes primatora,celu radnicu a aj policiu a aj menovite Turcana ano?

    • 10.1.1.2
     dan says:

     Ty si už iná kapacita,to by nevypustil ani sám archanjel Gabriel.že Bročka-Smer-Polícia…Zem-Vek-amen

     • 10.1.1.2.1
      Bimbo says:

      To tá súťaž je prezentácia Turčanovej neschopnosti, domotal to riadne,Pekarčík keď prezentoval jeho schopnosti pri výberovom konaní na post riaditeľa SKaŠZ tak povedal že bol riadne namakaný. Dodatočne pridelené miesto pre Ozdravné malinovečky je akcia primátora. Som zvedavý aké závery vykoná primátor z tak vydarenej súťaže. Plukovníci s výsluhovými dôchodkami si vzájomne pomáhajú, Jedna z forierm pomoci bola snaha o vytvorenie asistentov vo volebnom období 2010 – 2014 a viceprimátor chcel na to miesto práve súčastného primátora, to je tá vzájomná podpora. Neprešlo to cez Butka. AMEN.

      • 10.1.1.2.1.1
       tyrnau says:

       p.Turčan bol vybraný na post aj bez toho, aby spĺňal základné body požadované na post a pre výberové konanie — aby som bol konkrétny – tak nemal absolútne žiadnu prax so správou športového zariadenia, ihriska a pod. — a športe ako takom moc toho asi tiež nevedel, keďže je skôr umelecky smerovaný) a tých podmienok, ktoré nespĺňal by sa dalo nájsť viac.. Ale bol a možno aj je strašlivo “namakaný” od stola… A Pekarčík? Pripravil ho sám na výberko, ktoré on sám viedol a viedol ho tak, že niečo iné sa pýtal iných uchádzačov a niečo iné p.Turčana. Aby som parafrázoval …príkaz “zněl jasně” – nikto iný “neprojde” …

 11. 11
  jano says:

  Som zvedavý či nájdu pracovníkov na štadión, nie je to také jednoduché

  • 11.1
   Tomas says:

   Fuzák aj s primátorom a prezidentom HK mali na decembrovom zastupiteľstve, keď navrhovali odvolanie správcu zimáku, okamžite troch strojníkov a adekvátnu náhradu za správcu zimáku. Nejako sa stratili. Doteraz mali Turčan a Pčolka jedno 30 minútové stretnutie z niektorými zamestnacami. Neoficiálne ostávajú dvaja strojníci namiesto štyroch a jeden rolbár namiesto troch. Ale podmienky nedohadovali. A to 16. júla je kemp a chladiť by sa muselo začať zhruba 6. júla, podľa počasia. A s týmto osadenstvom chcú spustiť strojovňu ?

   • 11.1.1
    počkaj says:

    Tomáš a ako vieš,že tú strojovňu nespustia?Ty vieš kto dal žiadosti na mesto Trnava ohľadne zamestnania?Myslím na zimnom štadióne.Keď ten kemp nezačne,tak potom kritizuj.Dovtedy tu vypúšťaš len polopravdy a klamstvá.Ja do toho nevidím a pochybujem,že aj ty.Lebo Fero to povedal…

    • 11.1.1.1
     KK says:

     Nechaj ich nech sa vyplackaju. Nic ine im neostava kseftiky na zimaku skoncili :)

    • 11.1.1.2
     Tomas says:

     Mám info z prvej ruky. Polopravdy ani klamststvá nevypúšťam. Každý nový strojník musí pracovať pod dohľadom a potom absolvuje skúšky a dostane certifikát na obsluhu a môže pracovať samostatne. Takého na úrade práce nenájdeš. To isté rolbár, oprávnenie a prax. A to pri vypnutej strojovni nedosiahneš. Tak že doposial sa to nemali kde naučiť.

     • 11.1.1.2.1
      KK says:

      Diky bohu ty koncis

      • 11.1.1.2.1.1
       Tomas says:

       Môžeš nastúpiť ty. Takých múdrych tam potrebujú

      • 11.1.1.2.1.2
       Timur says:

       V piatkových TV na Markíze MUDr Okruhlica veľmi dôrazne upozorňoval pred marihuanou, ktorú niektorý propagujú ako neškodnú záležitosť.Nie je to pravda jej dôsledky sú veľmi nebezpečné hlavne na psychiku človeka.

      • 11.1.1.2.1.3
       Hokejista says:

       KK, chodím tam po večeroch hrávať hokej. Robia tam všetko starý páni. 9 mesiacov nonstop, sviatky, piatky, soboty. Som zvedavý či by mladý robili v tomto režime, aj keby si im dal neviem aký plat. Jedine , že by si tam išiel robiť ty aj s Fuzákom, keď tak všetkých zatracuješ. Já s tými pánmi nemám problém.

       • 11.1.1.2.1.3.1
        Bezdomovec says:

        Chalan si vedľa ako tá jedľa, tam hrajú partičky hokej do 4 ráno. Zistil to poslanec Fuzák. Oficiálne do 23 hod. Každý deň 500 €. No nenájdeš na to ľudí, teraz hovor, to je tá pridaná hodnota. Veľká vďaka pánovi poslancovi za jeho nadprácu v prospech občanov mesta

   • 11.1.2
    Bimbo says:

    Čo vyplakávaš, Fuzáh povedal že v Nitre majú jedného strojníka a troch rolbistov v Trnave majú, dvoch strojníkov a jedného rolbistu. Jeden strojník pôjde robiť rolbistu a je to. Pozrieť záznam z decembrového zastupitelsta, tam tu Fuzák organizačne zabezpečil. Keď budú musieť vyhodiť Turčana ,lež si nájde miesto môže robiť rolbistu, šoférovať vie ,á je to. V Nitre to robí sedem ľudí, v Trnava jeden strojník, dvaja rolbisti Pčolka, Turčan, ešte jedna upratovačka, jednéh rolbistu ešte nájdu a môže to fičať. A že Fuzák nerozumie organizácii práce.

    • 11.1.2.1
     Bin Aladin says:

     V trnavskej Džámáhírii je možné všeličo.

    • 11.1.2.2
     Timur says:

     Bimbo si ty šikulka a Fuzák už má robotu, ten by nohol byť ten siedmi. To bude partička, keď nedajú zimák v Blave dokopy na budúci rok sú MS v hokeji seniorov v našom meste

  • 11.2
   majo says:

   otázka znie s akou pravdepodobnosťou sa podarí nájsť 6 pracovníkov na zimný štadion:
   2x rolbárov
   2x strojníkov
   1x vrátnika
   1x údržbára

   na dobu určitú (z inzerátu nie je jasné na ako dlho) ani za koľko peňazí, keď zverejním 22.6.inzerát a nástup očakávam od 1.7. -čo je o 10 dní.
   ale asi vezmú každého keď nie sú na dané pozície žiadne požiadavky na zamestnancov.

   http://www.trnava.sk/sk/uradny-oznam/sprava-kulturnych-a-sportovych-zariadeni-mesta-trnava-hlada-novych-pracovnikov-na-zimny-stadion

   • 11.2.1
    Tomas says:

    Kde je Fuzák a KK. Fuzák v decembri každého vyhadzoval a KK chvála bohu končíš. Fuzák nadáva do primitívov. A čo ste vy všetci aj s Turčanom a Pčolkom? Totálny primitívi, lebo 6 mesiacov ste mali čas na obsadenie zimáku. Teraz hľadáte zamestnancov? Nemáte špecifikáciu ani strojníka ani rolbára. Vy neviete ani špecifikovať požiadavky na strojníka ani rolbára. Vy nemáte šajnu čo je strojovňa a ani čo je rolba. Vy ste totálny amatéri. A ani neviete za akých podmienok ostanú aj tí ktorých ste oslovili. A či ostanú.

    • 11.2.1.1
     Dan says:

     A podľa teba čo zabetonoval tú studnu nebol primitív? To chceš povedať že to nikto nevidel na štadióne? Prestaň tu rozširovať zlosť a hrať sa na človeka čo akože vie všetko. Keď mesto nerozbehne zimný štadión, tak potom máš právo kritizovať.Hráš sa na majstra sveta čo vie všetko a druhí nevedia nič.

    • 11.2.1.2
     KK says:

     Tomasko dufam ze budes taky husty aj ked budes vypovedat na policii za tu studnu.

 12. 12
  erika says:

  Súťaž je na webe, ale zmluvy ešte nie, zmluvy a všetko iné na web idú oneskorene, takže uvidíme aká bude zmluva, Na úrade sa nevie ,že bude teplo a všetko vyhlasujú na poslednú chvíľu, možno nemajú pracovníkov, lebo na úrade je dosť veľká fluktuácia, a viem ,že tam nie je až taký záujem o funkcie, lebo niekto neustále já sám a sám.

 13. 13
  Koudelkovi says:

  Ako bolo dokola hovorene vo filme jachyme, hod ho do stroje: “ uplatky nebrat , uplatky nebrat !” A oni nie a nie prestat, ze. Ja to rikal” volejte Bohnice.”
  Pan t a spol.

 14. 14
  Jarda says:

  Kúpalisko v kamennom mlyne pripomína skanzen bývalého režimu, počnúc oplotením, sociálnou vybavenosťou, občerstvovacími službami a hlavne bazénom. Ponatierať všetko modrou farbou, mi pripomína slogan z vojenčiny:
  “čo je mokré, to je čisté”, v tomto prípade čo je modré to je dobré ?! Každému musí byť jasné, že za dva mesiace prevádzky ročne nikto nemôže zbohatnúť. V okolitých krajinách to funguje tak, že kúpalisko samotné prevádzkuje obec, resp. mesto, ktoré na jeho prevádzke pochopiteľne dopláca, ale je to služba občanom, teda prostriedky vynaložené na tento účel zlepšujú podobne ako cyklotrasy život v meste.
  Prevádzka služieb spojených s pobytom na kúpalisku je v réžii podnikateľov, ktorí si toto vážia a patrične tomu zabezpečujú aj služby na úrovni. Otvorte oči a choďte sa pozrieť na hocijakú poslednú dedinu v Rakúsku, ako má obecné kúpalisko vyzerať. Cestou do Parndorfu sa zastavte v Neudorf bei Parndorf to je asi najbližšie, budete milo prekvapení.

  • 14.1
   šuplik says:

   Aj v trnave bol zámer kúpalisko kompletne rekonštruovať pre 21.storočie, no projekt odpočíva už takmer 10 rokov v šupliku. Predpokladám že to bolo ” drahé” tak sa urobil iba ľahký facelift. Pri porovnaní investície približne 780.000€ do kruhoveho móla na rybníku by bola zmysluplnejsia rekonštrukcia kúpaliska a na pozorovanie vtákov urobiť menšie pozorovateľne na brehu.

   • 14.1.1
    OK says:

    Nato molo sa bude ziadat prispevok z eurofondov ked sa bude dat aj na kupalisko tak dufam vyuziju tiez. Bud rad ze sa v roku 2016 investovalo aspon 160 000 inac by to bolo teraz mozno zavrete.

   • 14.1.2
    Timur says:

    V roku 2010 boli euro fondy určené na tieto účeli, pre malých podnikateľov, neprešlo to. To kúpalisko má výhodu že sa môže naraz kúpať 1000 ľudí. Spraviť recirkuláciu vody, ako Ostrava – Poruba. Nedá sa to robiť ako investičná akcia. V opačnom prípade sa z majetkových pomerov v Kamenáči nevysomári ani 10 developerov. Musí sa to robiť ako opravy väčšieho charakteru, ten náklad by bol 1,2- 1,4 milióna €. Robiť z toho stredisko nad regionálneho významu by zaťažovalo životné prostredie Kamenáča, a tých miest na rekreáciu v Trnave nemáme prebytok, skôr nedostatok.Robiť z toho kupko na úrovni 21 storočia, by znamenalo vstupné, ktoré by neprimerano zaťažoval rozpočet mladých rodín. A napokon je tu Relax. Túto informáciu mám od viacerých ľudí ktorí to riešili v minulosti. Tejto koncepcii bol najviac prístupný Bošnák, nepresadil to.

    • 14.1.2.1
     Kúpalisko says:

     Timur ale veď kúpalisko na úrovni 21.storočia neznamená že sa musí jednať o stredisko regionálneho významu s miliónom atrakcií…ala aqua park. Skôr ide o rekonštrukciu technológií, kvalitne zázemie a kultúrne prostredie pod. Posledných 20 rokov začínajú byť trendy aj prírodné kúpaliska, ktoré sú cenovo lacnejšie, dajú sa urobiť vkusne a v tom rakúsku ako píše jarda sú v každej druhej dedine. Cez tip od jardy dohladana stránka s kopou pekných ukážok…ako sa dá.

     https://www.balena-gmbh.de/de/media/referenzobjekte/oeffentl-anlagen.html

  • 14.2
   Real says:

   Jarda, správne píšeš.
   V rakúskej dedinke pánubohu za chrbtom celodenné vstupné na kúpalisko s vodnými atrakciami, šmykľavkami, nerezovým bazénom, s krásnym trávnikom, kde upratovač každých 15 minút vyberá smeti z odpadového koša, aby osy a hmyz neobťažovali kúpajucúcich je 5.-€. Pri predčasnom odchode vám vrátia alikvotnú časť vstupného.
   Kde sme my, v tejto slávnej Trnave?
   V psovej prdeli!!!!
   Hňupi tu riešia, akí sú dôležití a pritom nevidia, že im trčí slama z riti.

  • 14.3
   Relaxx says:

   Kamenáč je skutočne čosi z minulého tisícročia. Treba si naliať čistého vína a povedať si skutočnú pravdu.
   Roky 1970-1980 sú rokmi, kedy to tam “letelo”. 40+ rokov sa tam v podstate nič neudialo. Niekto (kto o tom nič nevie) z toho tam ide robiť popok sveta. Trápne.
   Kamenáč potrebuje zásadnú zmenu. Nie sirupy, ani sirupové oblbováky. Ani nové modré nátery.

 15. 15
  Realita says:

  Ty si hňup Real?Asi áno, keď si nevidíš na štipku nosa…A že ti trčí slama z riti,tak o tom radšej pomlčíme. Každý má možnosť si vybrať kúpalisko v Trnave.A je ich dosť.

 16. 16
  ? says:

  A kde niekde v rakusku resp inde je nerez bazen o rozlohe 70x100metrov? so vsetkymi tymi srandamy popisanymi……

  • 16.1
   Real says:

   Ty píšeš o 70*100 m. Ja píšem o kúpalisku s nerezovým bazénom, s vodnými atrakciami, s upratovaním, atď. Rozmery sa tam klientovi zle merajú, lebo to nie je obdĺžnik, je to členité. Na kúpalisko nechodím s cólštokom, chodím sa kúpať. Lokalita je veľmi lukratívna, v blízkosti Saalfelden. Voda je na počudovanie príjemne teplá. Vonku!!!
   Odporúčam vyskúšať.

   • 16.1.1
    Hok says:

    Ako fakt chces porovnavat Rakusko snami? Pozri v akom je stave cela krajina a cely system financovania.

   • 16.1.2
    ? says:

    Ja tiez nechodim s metrom sa kupat, ale poviem ti v koli 500km je len1-ostrava poruba asi 3x take ako kam taktiez cuduj sa svete beton, a tie atrakcie hm… ponevac kamenac je posledna spojitost trnavy s prirodou je tam klud, clovek si tam oddychne tak vedz ze atrakcie vyssie pop =zrezat krasne 15metrove lipy ved mame ich prebytok v tescu su po 12,50, 1 topogan 100m2 travatej plaze pojde na balaton atd, hlavne nech je rakusko

    • 16.1.2.1
     dan says:

     Keď chceš tobogány,tak choď do akvaparku.Veľa ľuďom sa páči v Kamenáči kúpalisko také aké je.

 17. 17
  Jarda says:

  Niektorí zjavne nepochopili moje porovnanie s Rakúskom. Tu nikto nechce nerezové bazén s výrivkami a pod. Toto sú veci pre komerčné podnikanie, viď. Relax. Porovnanie s Rakúskom spočíva v tom, že tam kdejaká vieska má letné kúpalisko na úrovni s doslova symbolickým vstupným. Ten polorozpadnutý plot, ošumelé búdy, z ktorých budú asi bufety a všade modrá farba, ktorá má prekryť si 100 zvetralých náterov naozaj nevyzerajú dobre. Prečo staré búdy nemôžu byť nahradené napr. stánkami typu ako na adventných trhoch. O sociálnych zariadeniach radšej pomlčím. Nezaslúžia si občania Trnavy kultúrne a pekné prostredie ? Myslím že v tomto prípade financie nemôžu byť problém, lebo podľa vedenia mesta je vo finančnej kondícii ako nikde predtým, čo potvrdzujú aktuálne investície.

  • 17.1
   LL.M. says:

   Podľa klasika Československej privatizácie profesora Klausa majetok treba rozdať za symbolickú cenu tým čo sa dokážu o neho postarať a trh vyrieši všetko. Informatívne správy o využívaní športových zariadení mesta za obdobie rokov 2002 až 2017 uvádzajú nasledovné informácie. Návštevnosť kúpaliska Castilione bola za uvedené obdobie 441 970 návštevníkov a Kamenáča 544 525 návštevníkov. Pre urýchlenie rozhodovania o investičných zámeroch. Modrý náter má zabezpečiť rýchlejší ohrev vody, podľa pomerov znalých.

  • 17.2
   Oto Habsburg says:

   Jarda, Real, Relaxx atd trochu sa preberte zo sna a začnite študovať dejepis, históriu. Fejsbuk vás nič nenaučil ani nenaučí. Porovnávať Rakúsko – bývalú Habsburskú ríšu, Rakúsko Uhorsko ktoré rabovali 500 rokov svet a Slovensko svedčí o tom že ničomu nerozumiete. Všetko bohatstvo ( dnes HDP ) krajín ktoré ovládali išlo v ich prospech. Preto majú niekde nerezové bazény, z čoho ste pokakaní a my nemáme. Keď budeme mi pár storočí ovládať – rabovať 10-20 krajín aj my ich budeme mať.
   My tu máme ľudí čo majú dôchodok 270 € a nevedia samozrejme vyžiť, 900.000 ľudí v exekúcii, pracujúcu chudobu za 500 € mesačne …. O to sa treba starať. Preto zatiaľ “iba” natierame a nemáme nerez.

 18. 18
  Simon says:

  Mam rad ak si ludia davaju prezyvky. Vztah medzi nimi je potom taky uzsi. Prezyvka hodne aj o cloveku napovie. Niekedy uplne trafi do charakteru cloveka, jeho zvykov a chovania. Jedna taka je ze Gemblo :)

  • 18.1
   Juraj Fuzák says:

   No to ti je taky objav ze Nikola Tesla je proti tebe nula. Deti v skolach sa raz budu ucit o tvojom objave. Viete deti co objavil jeden debilko v anonymnej diskusii? No predsa ze niekomu hovoria gemblo. Nobelova cena a kazajka ta isto neminu 🤣🤣🤣🤣

   • 18.1.1
    Labakan says:

    Ty si veľmi bystrý ako Vševedko, hneď si so všetkým hotový. Hoďte do kosiť Kalváriu,keď ste si ju zobrali pod patronát, alebo skutek, utek. Alebo mohol by si počas prázdnin sa doučovať predmety zo základnej školy čo si mal štvorky a pred zahájením nového školského roku si ich popravovať. Je také zahanbujúce keď hovoríš o Nobelovej cene a navyše sedíš v rade školy do ktorej si chodil a prezentácia tvojej práce sa na propagáciu školy nedá použiť.

   • 18.1.2
    Labakan says:

    Pre lepšie pochopenie pre Bernoláka – vysvetlenie.

   • 18.1.3
    New wave says:

    Ktosi kto nevie gramatiku tu označuje iného za debilka.
    Nová vlna v kultúrnosti prejavu.

 19. 19

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.