reklama

Na Slávii bude slovenská premiéra vojen s vodnými balónmi, pištoľami a atrakciami

Občianske združenie akTTiv organizuje v sobotu 30. augusta podujatie s príznačným názvom Vodné Vojny Trnava. Súčasťou akcie budú vodné atrakcie, súboj s vodnými pištoľkami a hlavná aktivita: súboj s vodnými balónmi!

„Po organizovaní troch ročníkov Hromadného vypustenia lampiónov sme sa rozhodli zorganizovať pre trnavčanov aj letné podujatie, kde by sa mohli stretnúť sa s priateľmi a schladiť sa počas letných dní, ktoré dúfame, že ešte prídu,“ povedal Michal Královič, predseda Občianskej iniciatívy akTTiv.

vodne-vojny-trnava

Ilustračné foto: akTTiv

Vodné Vojny Trnava sa budú odohrávať vo vrhačskom sektore športového areálu Slávia v Trnave v sobotu 30. augusta. Pozrite si priloženú mapku, miesto konania nájdete aj vďaka označeniu v areáli Slávia.

Organizátori pripravili zopár desiatok tisíc vodných balónov a zaujímavé atrakcie. Aktuálne informácie môžete sledovať na Facebooku.

Príďte zažiť jedinečnú akciu, ktorá bude mať na Slovensku premiéru.

Udalosť môžete sledovať aj na Facebooku, link TU.

Program Vodných Vojen Trnava:
od 14:00 – predaj lístkov (3€)

15:00-16:00 – vodná atrakcia, súboje s vodnými pištoľkami, aktivity s hasičmi

16:00-16:30 – Súboj s vodnými balónmi

16:30-17:30 – voľná vodná zábava

Mapa:
mapa
Akcia sa uskutoční vo vrhačskom areáli trnavskej Slávie

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2014 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.