reklama

Aprílový Trnavský Blšák sa presúva kvôli počasiu

Z dôvodu nepriaznivého počasia sa Blšák, ktorý sa mal konať v sobotu 22. apríla 2017 na Hviezdoslavovej ulici, ruší a nový termín konania bude čoskoro upresnený.

Ako uviedli organizátorky z neziskovej organizácie Bronco, k Blšáku patrí príjemné počasie a pohodová atmosféra.

Ilustračné foto: Bronco

“Predpoveď počasia na sobotu sa však predstavou pohodovejh atmosféry nezhoduje, a preto sme sa rozhodli Blšák presunúť a počkať na príjemnejšiu predpoveď. O novom termíne konania budeme včas informovať na našej facebookovej stránke a tiež prostredníctvom tlačových správ. Prihlášky predajcov, ktorých sme akceptovali na aprílový Blšák, samozrejme ostávajú v platnosti aj pre Blšák v novom termíne,” povedala Júlia Č. Oravcová z organizačného tímu Bronco, n.o.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2017 15:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Aprílový Trnavský Blšák sa presúva kvôli počasiu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.