reklama

Aprílový Trnavský Blšák sa presúva kvôli počasiu

Z dôvodu nepriaznivého počasia sa Blšák, ktorý sa mal konať v sobotu 22. apríla 2017 na Hviezdoslavovej ulici, ruší a nový termín konania bude čoskoro upresnený.

Ako uviedli organizátorky z neziskovej organizácie Bronco, k Blšáku patrí príjemné počasie a pohodová atmosféra.

Ilustračné foto: Bronco

“Predpoveď počasia na sobotu sa však predstavou pohodovejh atmosféry nezhoduje, a preto sme sa rozhodli Blšák presunúť a počkať na príjemnejšiu predpoveď. O novom termíne konania budeme včas informovať na našej facebookovej stránke a tiež prostredníctvom tlačových správ. Prihlášky predajcov, ktorých sme akceptovali na aprílový Blšák, samozrejme ostávajú v platnosti aj pre Blšák v novom termíne,” povedala Júlia Č. Oravcová z organizačného tímu Bronco, n.o.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2017 15:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Aprílový Trnavský Blšák sa presúva kvôli počasiu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.