reklama

Premiéru akcie Country deň v Kamenáči kvôli počasiu o týždeň posunuli

Premiéra nového podujatia Country deň v Kamennom mlyne sa presúva o týždeň.

Dôvodom je nepriaznivá predpoveď počasia. Meteorológovia predpovedajú na najbližší víkend chladné počasie s teplotnými maximami okolo 12 stupňov Celzia a zrážkami.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli akciu presunúť na sobotu 24. mája,“ informovala Terézia Krupčíková zo Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Podľa slov organizátorov usporiadať podujatie s vedomím, že bude zlé počasie, by bolo mrhaním úsilia aj peňazí. Všetky koncerty sa uskutočnia pod holým nebom, návštevníkom budú k dipozícii aj stánky remeselníkov.

amfiteater-kamennymlyn
Amfiteáter v Kamennom mlyne

Podujatie Country deň má ambíciu pripomenúť zlaté časy Dobrofestu.

Koncerty väčšinou domácich country a folkových skupín z Trnavy a okolia sa uskutočnia v zrekonštruovanom amfiteátri pri Kolibe v Kamennom mlyne.

Obnovený prírodný amfiteáter v Kamenáči má vytvoriť podujatiu o poznanie príjemnešiu atmosféru pre tento druh akcie ako napríklad mestský amfiteáter.

Návštevníkom budú k dispozícii občerstvovacie stánky, neďaleká reštaurácia Koliba, sociálne zázemie, deti sa môžu zabaviť na susednom detskom ihrisku, skákacom hrade, bude aj maľovanie na tvár. Pracujeme aj na tom, aby prišli predajcovia napríklad kožených doplnkov alebo rôznych remeselníckych výrobkov,“ povedal člen organizačného štábu Roman Áč s dovetkom, že ambíciou organizátorov je vytvoriť príjemný deň pre celé rodiny v peknom prostredí.

Na pódiu premiérového Country dňa sa predstavia Kamion, Graeme Mark, tanečná skupina Sillmarion, LPS, Návrat a známy americký muzikant Willie Jones s kapelou, ktorú tvoria najmä muzikanti z trnavského regiónu.

Vstup na podujatie bude bezplatný.

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2014 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.