reklama

Country deň opäť prinesie do Kamenného mlyna jedinečnú zábavu, hudbu a tance

V Kamenáči sa bude opäť tancovať. Milovníci country hudby už teraz ladia svoje bendžá, pretože sa chystá Country deň – deň plný hudby, tanca a dobrej zábavy.

Festival vo westernovom štýle sa bude tento rok konať v sobotu 20. mája 2017.

V rámci programu sa budú môcť návštevníci naučiť country tance a vo večerných hodinách svoje nadobudnuté tanečné zručnosti predviesť na country bále.

Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré sú pripravené skákacie hrady a rodeový býk.

Ilustračné foto

Prvá westernová šou sa začne o 15.30 hod. Ak by ste ju náhodou zmeškali, ďalšia je pripravená o 18.45 hod.

Najprv sa o 16.00 hod. predstaví ostrieľané Trio Acoustic z Trnavy. Vystriedajú ich pištoľníci z Brezna, ktorí vystupujú pod menom Vodopád. O tradičnú festivalovú výučbu európskych a amerických country tancov sa postará známa tanečná skupina Maryland.

Ďalšou skupinou, ktorá si chce zachovať punc živej a poctivej hudby, bude skupina Nový Rownák. Fanúšikom country hudby je určite známa aj Willie Jones Band, ktorú Trnavčania mohli spoznať aj počas podujatia Leto na korze.

Počas tohto ročníka Country dňa v Kamennom mlyne je pripravená aj ozajstná špecialita. Je ňou česká country skupina FLERET, ktorá je skutočným valašským pokladom a pôsobí na hudobnej scéne už 33 rokov.

(TS mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2017 10:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Country deň opäť prinesie do Kamenného mlyna jedinečnú zábavu, hudbu a tance”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.