reklama

V Kamenáči bude opäť Country deň. Hlavnou hviezdou je skupina Kamelot

Sobota plná country, folku, súťaží, ľudových remesiel aj detských atrakcií v príjemnom prostredí amfiteátra v Kamennom mlyne. Druhý ročník podujatia Country deň sa uskutoční 16. mája.

Aj v tomto roku sa podarilo organizátorom pritiahnuť zaujímavých muzikantov.

Headlinerom Country dňa bude legendárna brnenská kapela Kamelot, ktorá sa do Trnavy vracia po dlhšom čase.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo s chlapcami dohodnúť, keďže ich termínovník je poriadne plný. Veríme, že cestu do Kamenného mlyna si aj vďaka nim nájde množstvo fanúšikov,“ hovorí Roman Áč z organizačného štábu.

Na pódiu v tzv. kolečku sa predstavia aj populárny Bystrík Band, kapela TIP, Arion z Pezinka, vystúpia tiež tanečníci z Marylandu a skupina Návrat.

country-den-1
Prvý ročník Country dňa zaplnil Kamenný mlyn

O spestrenie programu sa postará tanečná choreografia so psíkom Sunny Shell dogdancing a Divadlo Neline s predstavením Rytier Bajaja. Detské atrakcie budú k dispozícii počas celého dňa.

Oficiálna časť podujatia začne o 16. hodine.

„Country deň je akcia pre celú rodinu. Svoje si v peknom prostredí zrenovovaného amfiteátra nájdu deti aj dospelí,“ pripomína R. Áč.

Po skúsenostiach z vlaňajšej premiéry sa organizátori rozhodli posilniť počet občerstvení, keďže návštevnosť bola až nad očakávania vysoká.

„Prvý ročník mal veľký úspech. Veríme, že aj teraz si fanúšikovia príjemnej a kvalitnej hudby nájdu cestu do trnavského Kamenáča,“ dúfajú organizátori.

Podujatie organizuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava. Konanie akcie v prírodnom prostredí je povolené aj príslušnými úradmi.

COUNTRY DEŇ – 16.5.2015
16.00 – 16.40 RYTIER BAJAJA , divadlo Neline
16.40 – 17.00 Sunny and Shell, dogdancing
17.00 – 17.50 COUNTRY TIP
17.50 – 18.00 MARYLAND tanečná skupina
18.00 – 19.00 ARION
19.00 – 20.00 BYSTRÍK BAND
20.00 – 20.20 MARYLAND – výuka tancov
20.20 – 21.20 KAMELOT /CZ/
21.20 – 21.40 MARYLAND – výuka tancov
21.40 – 23.30 NÁVRAT
Moderátor: Anka Ulrichová

country-den2015

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2015 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.