reklama

Premiérový Country deň sa vydaril. Do amfiteátra v Kamenáči prišla hromada ľudí

Ako veľmi úspešnú hodnotia usporiadatelia premiéru podujatia Country deň v amfiteátri Kamenného mlyna.

Od sobotného popoludnia až do večera prišli do priestorov zrekonštruovaného amfiteátra pri Kolibe, tzv. kolečka, tisíce návštevníkov.

Na pódiu sa postupne predstavili kapela Kamion, Graeme Mark, tanečná skupina Sillmarion, zoskupenie LPS, hviezdou večera bol americký spevák žijúci v Nemecku Willie Jones sprevádzaný trnavskými muzikantami. Záver programu obstarala bratislavská kapela Countryfied, ktorá nahradila pôvodne avizovaný Návrat.

Country deň sa podarilo usporiadať až na druhý pokus. Prvý zmarilo pred týždňom v tomto roku nevyspytateľné májové počasie.

country-den-1

Podujatie dopadlo z nášho pohľadu veľmi dobre. Potešila nás vysoká návštevnosť, vyšlo nám aj počasie. Zaznamenávame aj pozitívne ohlasy od návštevníkov, takže sme spokojní,“ zhodnotil Roman Áč z organizáčného štábu. Podľa jeho slov organizátori odhadujú, že cestu do Kamenáča si v počas soboty našlo približne tritisíc ľudí.

Usporiadateľom akcie bola Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Súčasťou podujatia boli aj stánky predajcov občerstvenia a remeselníckych výrobkov, nechýbali ani predajcovia kožených doplnkov či kovbojských klobúkov. Na svoje si prišli aj rodiny s deťmi. Najmenší návštevníci sa v parčíku pri amfiteátri vyšantili na skákacom hrade a trampolínach. Dávku dobrej zábavy poskytol aj nafukovací býk.

Skvelá atmosféra gradovala s príchodom večerných hodín. Ľudia sa zabávali a tancovali v kolečku až takmer do polnoci.

Ambíciou organizátorov bolo zaspomínať na zlaté časy Dobrofestu. Z podujatia Country deň by radi urobili tradíciu.

Prvá akcia bola taká testovacia. Sme radi, že sa vydarila. Našou snahou je, aby sa Country deň uskutočnil v Kamennom mlyne aj v budúcnosti. Ukázalo sa, že Trnavčanom sa tento typ akcie páči,“ dodal Roman Áč.

country-den-2
country-den-3
country-den-4

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2014 19:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Premiérový Country deň sa vydaril. Do amfiteátra v Kamenáči prišla hromada ľudí”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.