reklama

Vynovený amfiteáter v Kamenáči zažije premiéru podujatia pre celú rodinu Country deň

Pripomenúť si zlaté časy Dobrofestu je jednou z motivácií nového podujatia Country deň, ktoré pripravuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Koncerty väčšinou domácich country a folkových skupín z Trnavy a okolia sa uskutočnia v zrekonštruovanom amfiteátri pri Kolibe v Kamennom mlyne 17. mája.

Táto hudba má v Trnave stále svoje bohaté fanúšikovské zázemie. Veríme, že ľudia si na akciu nájdu cestu a užijú si deň s country v príjemnom prostredí Kamenáča,“ hovorí dramaturg Country dňa Roman Áč, aktívny hudobník, ktorý bol v minulosti niekoľko rokov členom organizačného štábu legendárneho Dobrofestu.

Willie_J
Hlavnou hviezdou bude americký muzikant Willie Jones s kapelou

Obnovený prírodný amfiteáter v Kamenáči má vytvoriť podujatiu o poznanie príjemnešiu atmosféru pre tento druh akcie ako napríklad mestský amfiteáter.

Návštevníkom budú k dispozícii občerstvovacie stánky, neďaleká reštaurácia Koliba, sociálne zázemie, deti sa môžu zabaviť na susednom detskom ihrisku, skákacom hrade, bude aj maľovanie na tvár. Pracujeme aj na tom, aby prišli predajcovia napríklad kožených doplnkov alebo rôznych remeselníckych výrobkov,“ doplnil Áč s dovetkom, že ambíciou organizátorov je vytvoriť príjemný deň pre celé rodiny v peknom prostredí.

Prvý pokus bude akýmsi testom. Samozrejme, do budúcnosti by sme chceli podujatie postupne rozširovať a zaradiť ho do každoročného kalendára mestských akcií,“ prezradil.

Na pódiu premiérového Country dňa sa predstavia Kamion, Graeme Mark, tanečná skupina Maryland, LPS, Návrat a známy americký muzikant Willie Jones s kapelou, ktorú tvoria najmä muzikanti z trnavského regiónu.

Vstup na podujatie bude bezplatný.

Plagát:
country-den-plag

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2014 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vynovený amfiteáter v Kamenáči zažije premiéru podujatia pre celú rodinu Country deň”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.