reklama

Druhú májovú sobotu bude v Kamennom mlyne Country deň

Milovníci country hudby sa už tešia na obľúbený Country deň. Tento rok sa odohrá v sobotu 11. mája 2019 od 16.00 hodiny. Westernový štýl, gitary, bendžá, lukostreľba a kone ovládnu Kamenný mlyn a postarajú sa o poriadnu zábavu.

Zábava ako na divokom západe, a to podčiarknutá klasickou country hudbou, začne o 16.00 hod. vystúpením trnavskej skupiny Vuur. Tú vystrieda o 17.00 hod. na pódiu kapela Zatúlaní, ktorá sa prezentuje prevažne vlastnou produkciou a má odohratých množstvo koncertov a festivalov na Slovensku i v zahraničí.

Ilustračné foto

O 18.00 hod. ich vystrieda holandská dvojica žijúca v Českej republike Holy Water. Títo dvaja páni rozprúdia zábavu v štýle rockabilly.

Neodmysliteľnou súčasťou asi každého country podujatia je Bukasový masív, ktorému bude patriť pódium od 19.00 hod. Po ňom vystúpi popredná česká kapela Róbert Křesťan a Druhá tráva. Country bál bude mať pod taktovkou od 21.30 hod. skupina Pacipacifik.

Kapela koncertuje doma aj v zahraničí a má za sebou viac ako 2 000 vystúpení. Bude to príjemná bodka za westernovým večerom.

Podujatie je otvorené pre verejnosť zadarmo.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2019 12:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.