reklama

Trnavské kluby sa prezentovali na námestí. Premiérový Deň športových talentov sa vydaril

Premiérový Deň športových talentov možno hodnotiť nanajvýš pozitívne. Nové podujatie mesta Trnava prilákalo v piatok na Trojičné námestie stovky detí z trnavských základných škôl.

Získať základné informácie o športových kluboch a organizáciách, ktoré sa venujú voľnočasovým aktivitám v meste, na vlastnej koži si vyskúšať športové náčinia, zabehať si, odpáliť loptičku pálkou, hodiť penovým oštepom, povoziť sa na cestnom športovom bicykli, zahádzať si na kôš, vystreliť na bránku hokejkou, zasmečovať ponad vysokú sieť, vyskúšať si kimono či žinenky a mnohé iné.

de-sport-t
Deti si mohli vyskúšať na vlastnej koži asi tri desiatky rôznych športov

To všetko priniesol Deň športových talentov. Akcia, ktorej zmyslom a cieľom je ukázať najmladšej generácii o čom jednotlivé športy sú, priviesť ich k zmysluplnému tráveniu voľného času a zoznámiť ich s fungovaním športových klubov.

Na Trojičnom námestí sa ich prezentovalo približne tridsať.

„Sme spokojní, pretože si myslíme, že akcia splnila svoj cieľ. Prišlo naozaj veľa detí a určite sa nenudili. Kluby sa na tento deň dobre pripravili, ukázali a prezentovali záujemcom všetko, čo chceli vedieť. Zámerom bolo aj vytvorenie novej tradície, preto verím, že Deň športových talentov sa uskutoční aj v budúcnosti,“ jedným dychom zhodnotil jeden z hlavných organizátorov Eduard Guniš z mestského úradu v Trnave.

Atmosféra na Trojičnom námestí zachytená fotoobjektívom:
den-sportovych-1

den-sportovych-2

den-sportovych-3

den-sportovych-4

den-sportovych-5

den-sportovych-6

den-sportovych-7

den-sportovych-8

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2015 12:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.