reklama

Hľadáte vhodný šport pre svoje dieťa? Zoznámte sa s trnavskými klubmi na Trojičnom námestí

Centrum Trnavy bude žiť športom. V piatok 4. septembra sa uskutoční na Trojičnom námestí premiéra podujatia Deň športových talentov.

Na svoje si prídu priaznivci trnavských športových klubov, športoví nadšenci, no najmä rodičia s deťmi, ktoré majú záujem športovať. Hlavnou myšlienkou podujatia je totiž spoločný nábor pre trnavské kluby, pracujúce s deťmi a mládežou.

„Rodičia a deti budú mať možnosť bližšie sa zoznámiť s jednotlivými klubmi, rozmiestnenými na celom námestí i so športami, ktoré zastupujú. Počas nenáročného programu budú môcť kluby prezentovať svoju činnosť, motivovať budúcich aktívnych športovcov a komunikovať priamo s rodičmi. Rodičia i deti tak získajú jedinečnú príležitosť komunikácie s trénermi či funkcionármi jednotlivých klubov,“ približuje mesto Trnava.

sport-deti

Ilustračné foto

Okrem toho je súčasťou poobednej časti podujatia i prednáška športového motivátora a športového lekára.

Deň športových talentov začína o 9. hodine a potrvá do 18. hodiny.

Podujatie zabezpečuje mesto Trnava v spolupráci s Demišportom.

DST_plagat_maly

Ulož ako PDF
Napísal 1. septembra 2015 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hľadáte vhodný šport pre svoje dieťa? Zoznámte sa s trnavskými klubmi na Trojičnom námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.