reklama

Pripravujeme 17-dňový maratón Trnava fandí hokeju na Trojičnom námestí

Tridsaťdva priamych prenosov zo zápasov MS 2011 v hokeji budú môcť sledovať Trnavčania a návštevníci mesta na veľkoplošnej obrazovke priamo na Trojičnom námestí.

Spoločnosť Mediaflash, internetový portál www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava ponúknu hokejovým priaznivcom v rámci 17-dňového maratónu pod názvom TRNAVA FANDÍ HOKEJU možnosť sledovať všetky zápasy slovenského tímu, ako aj ďalšie zaujímavé súboje najlepších hokejistov sveta pod holým nebom od 29. apríla do 15. mája.

Na Trojičnom námestí vyrastie pódium s modernou veľkoplošnou obrazovkou s rozmermi 4×3 metre. Súčasťou fan zóny budú aj občerstvovacie stánky, lavičky na sedenie pre niekoľko stoviek divákov a stánok so suvenírmi.
Organizátori pripravujú v rámci akcie TRNAVA FANDÍ HOKEJU hudobné a kultúrne vystúpenia, program v centre Trnavy spestria aj zaujímavé súťaže.

„Aj napriek tomu, že Trnava možno nie je typicky hokejové mesto, veríme, že obyvatelia mesta aj návštevníci využijú túto jedinečnú možnosť fandiť slovenskému tímu spoločne na Trojičnom námestí. Naším cieľom bolo priniesť do Trnavy niečo nové, a svojou troškou aj pomôcť snahám o oživenie a zatraktívnenie života v centre,” predstavili zámer organizátori akcie Ivan Novotný a Patrik Pokorný.

Zápasy MS 2011 začínajú vždy o 16.15 a 20.15 hodine. Na Trojičnom námestí budú každý hrací deň odvysielané naživo vždy dve stretnutia.
Fan zóna pod mestskou vežou bude otvorená denne najmenej hodinu pred popoludňajším zápasom až do 23. hodiny.

V priebehu tohto roka plánujú spoločnosť Mediaflash, internetový portál trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava zorganizovať v historickom centre Trnavy aj ďalšie zaujímavé eventy športového, kultúrneho a zábavného charakteru.

Oficiálnu upútavka MS v hokeji 2011 nakrúcali aj na Trojičnom námestí:

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2011 2:56. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pripravujeme 17-dňový maratón Trnava fandí hokeju na Trojičnom námestí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.