reklama

Vítanie letných prázdnin po trnavsky: na Trojičnom námestí bude plážová party

Prvý deň letných prázdnin privíta Trnava veľkolepo a vskutku originálne. Priamo v centre mesta na Trojičnom námestí vyrastie futbalové ihrisko s pieskom, divácka tribúna, hudobný stage a občerstvovacia zóna.
To všetko pripravujú osvedčení partneri – agentúra MediaFlash, internetový portál www.trnava-live.sk a Agency J.H. v spolupráci s mestom Trnava v rámci premiérového podujatia BEACH SOCCER TRNAVA CUP – turnaja v plážovom futbale.

Rovnaká usporiadateľská zostava zorganizovala aj 17-dňový maratón vysielania priamych prenosov zápasov MS v hokeji pod názvom TRNAVA FANDÍ HOKEJU.

„Trnavčania sa môžu tešiť na atraktívne zápasy v plážovom futbale, ktoré okorenia napríklad aj tanečné či hudobné vystúpenia. Na ceste pred Divadlom Jána Palárika postavíme hraciu plochu s rozmermi 18×8 metrov ohraničenú mantinelmi, ktorú vyplní približne 40 ton piesku. Súčasťou ‚plážovej zóny‘, situovanej len niekoľko metrov od ihriska, bude pódium, kde sa uskutočnia večerné koncerty a diskotéka, rovnako tak občerstvovacie stánky. Tribúna pre divákov bude situovaná na chodníku pred divadlom,“ prezentujú pripravovanú akciu organizátori Ivan Novotný a Patrik Pokorný.

Ihrisko na Trojičnom námestí pokryje vrstva piesku s celkovou hmotnosťou 40 ton
Ilustračné foto: beachsoccer.com

Podujatie odštartuje v piatok 1. júla dopoludnia turnajom firiem. Športový program úvodného dňa podujatia bude pokračovať do podvečerných hodín, kedy príde k dekorovaniu najlepších tímov. Večerný program na námestí vyplní plážová party s hudobno-tanečnými vystúpeniami.

V sobotu 2. júla sa v rámci akcie BEACH SOCCER TRNAVA CUP uskutočnia na plážovom ihrisku neoficiálne majstrovstvá Trnavy amatérskych tímov v plážovom turnaji, príležitosť predviesť sa dostanú  v rámci exhibičných zápasov aj mladé nádeje FC Spartak Trnava. Deň plný športu, zábavy a hudby spestria aj ďalšie atrakcie.

Záver BEACH SOCCER CUP-u v sobotu večer bude opäť patriť hudobným vystúpeniam a zábave až do neskorého večera.

Podrobný program dvojdňového podujatia predstavia organizátori v druhej polovici júna.

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2011 5:10. Článok je zaradený do rubriky: • BEACH SOCCER TRNAVA CUP, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vítanie letných prázdnin po trnavsky: na Trojičnom námestí bude plážová party”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.