reklama

Na Trojičnom námestí bude 1. Trnavský miniautosalón, pri amfiteátri preteky o Zlatý volant

Trojičné námestie v Trnave ožije v piatok 14. októbra ďalším novým podujatím. Internetový portál trnava-live.sk a agentúra MediaFlash pripravujú v spolupráci s mestom Trnava 1. ročník TRNAVSKÉHO MINIAUTOSALÓNU.

Návštevníci historického centra a motoristickí fanúšikovia sa budú môcť priamo v srdci Trnavy zoznámiť v čase od 9. do 18. hodiny s najaktuálnejšími ponukami trnavských autosalónov, naživo sa zoznámia s najnovšími modelmi, v neformálnom prostredí môžu komunikovať s predajcami či objednať si predvádzacie jazdy. Organizátori predpokladajú, že na Trojičnom námestí bude návštevníkom miniautosalónu k dispozícii viac ako 40 modelov od najmenej desiatich značiek.

Do tejto chvíle potvrdili svoju účasť značky Suzuki (spolu so Subaru), Renault, Hyundai, Volkswagen, Škoda, Volvo, Citroen a Honda. Bonbónikom bude prehliadka motoriek ako aj luxusných áut a štvorkolesových exemplárov.

Zlatý volant – foto z premiérového podujatia na Rybníkovej ulici v roku 2006

Foto: Yf4n

Fanúšikovia motorizmu neprídu skrátka ani na druhý deň – v sobotu 15. októbra. Na parkovisku pri amfiteátri sa uskutoční 2. ročník podujatia ZLATÝ VOLANT. S organizátormi vytýčenou traťou budú bojovať zástupcovia trnavských autosalónov o poháre a trofeje s logom Zlatého volantu vo viacerých technických disciplínach.
Na štartový rošt a následne medzi kužele sa v jednotlivých kolách, ktoré budú pozostávať z atraktívnych jázd zručnosti, kde jazdci a ich autá musia preukázať dostatok technických, ale aj rýchlostných zručností, vydajú asi dve desiatky štartujúcich.

Pred piatimi rokmi sme rozdali štrnásť trofejí

Akciu, ktorá štartuje na parkovisku pri Mestskom amfiteátri v sobotu 15. októbra o 10. hodine, obohatia aj exhibičné ukážky jazdy trnavských pretekárskych nádejí – sestier Poláčkových, prítomní si budú môcť prezrieť aj niekoľko rallye modelov, divákov čakajú aj ďalšie atrakcie.

Všetkých priaznivcov automobilov a všetkého, čo s motoristickým svetom súvisí, srdečne pozývame!

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2011 0:02. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVSKÝ MINIAUTOSALÓN + ZLATÝ VOLANT 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí bude 1. Trnavský miniautosalón, pri amfiteátri preteky o Zlatý volant”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.