reklama

Zmena! Trnavský miniautosalón a Zlatý volant sú pre počasie preložené o týždeň neskôr

Organizátori podujatia 1. Trnavský miniautosalón a 2. ročník podujatia Zlatý volant, ktoré sa mali uskutočniť v piatok 7. a v sobotu 8. októbra 2011 na Trojičnom námestí resp. na parkovisku pri amfiteátri oznamujú širokej verejnosti, že pre avizované zhoršenie počasia v podobe výrazného ochladenia a vysoký predpoklad dažďových zrážok prekladajú podujatie na 14. a 15. októbra.

Akcu organizujú portál trnava-live.sk a agentúra MediaFlash v spolupráci s mestom Trnava.

Ilustračné foto: Saab

„Po dohode s prihlásenými účastníkmi – trnavskými predajcami – sme sa rozhodli poduajtie preložiť. Nevľúdne počasie, ktoré má od piatka doraziť do nášho regiónu by návštevnosti akcie neprospelo. Chceme robiť poduajtia pre ľudí a pokiaľ existuje možnosť presunúť na iný, veríme že vhodnejší termín, tak ju využijeme,“ vysvetľujú organizátori akcie.

Návštevníci historického centra a motoristickí fanúšikovia sa budú môcť priamo v srdci Trnavy zoznámiť v piatok 14. októbra  od 9. do 18. hodiny s najaktuálnejšími ponukami trnavských autosalónov, naživo sa zoznámia s najnovšími modelmi, v neformálnom prostredí môžu komunikovať s predajcami či objednať si predvádzacie jazdy. Organizátori predpokladajú, že na Trojičnom námestí bude návštevníkom miniautosalónu k dispozícii viac ako 40 modelov od najmenej desiatich značiek.

Fanúšikovia motorizmu neprídu skrátka ani na druhý deň – v sobotu 15. októbra. Na parkovisku pri amfiteátri sa uskutoční 2. ročník podujatia ZLATÝ VOLANT.

S organizátormi vytýčenou traťou budú bojovať zástupcovia trnavských autosalónov o poháre a trofeje s logom Zlatého volantu vo viacerých technických disciplínach.
Na štartový rošt a následne medzi kužele sa v jednotlivých kolách, ktoré budú pozostávať z atraktívnych jázd zručnosti, kde jazdci a ich autá musia preukázať dostatok technických, ale aj rýchlostných zručností, vydajú asi dve desiatky štartujúcich.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2011 9:44. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVSKÝ MINIAUTOSALÓN + ZLATÝ VOLANT 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zmena! Trnavský miniautosalón a Zlatý volant sú pre počasie preložené o týždeň neskôr”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.