reklama

Po premiérovom miniautosalóne budú v sobotu pri amfiteátri preteky o Zlatý volant

Takmer päť desiatok áut a motoriek mohli vidieť Trnavčania a návštevníci mesta na premiérovom podujatí Trnavský miniautosalón v piatok 14. októbra na Trojičnom námestí.

Predajcovia predstavili spolu dvanásť značiek áut a dvojkolesových železných tátošov.

Námestie sa v piatok zmenilo na autosalón

„Sme veľmi radi za možnosť takejto netradičnej formy prezentácie. Mali sme možnosť ukázať niektoré z našich modelov v úplne inom prostredí ako sme zvyknutí. Je to zaujímavá skúsenosť a dobrý napad,“ pochvaľoval si šéf spoločnosti Auto TT, ktorá predstavila značky Suzuki a Subaru.

„Trojičné námestie je centrom života v meste a radi sme využilil možnosť zúčastniť sa premiéry Trnavského miniautosalónu,“ povedal Ladislav Béhr, ktorého spoločnosť Autoservis Béhr & Béhr ukázala na námestí najnovšie modely značky Citroen.

Trnavčania mali možnosť vidieť aj aktuálne modely značiek Volkwagen, Hyundai (Autocomodex), Škoda, Volvo (RM Jet), Renault (TT-Car) a Honda (TT Motor Team), motorky trnavského Bikerscentra zastupovali značky Suzuki, Honda a Kawasaki.

Podujatie pokračuje v sobotu 15. októbra od 10. hodiny pretekmi trnavských predajcov ZLATÝ VOLANT na parkovisku pri amfiteátri.

Plagát

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2011 7:16. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVSKÝ MINIAUTOSALÓN + ZLATÝ VOLANT 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po premiérovom miniautosalóne budú v sobotu pri amfiteátri preteky o Zlatý volant”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.