reklama

Verejnosť môže aj počas tohtoročných letných prázdnin využívať školské dvory v trnavských základných školách

Verejnosť môže aj počas tohtoročných letných prázdnin využívať školské dvory v trnavských základných školách.

V Trnave je počas júla a augusta 2020 sprístupnených celkom šesť vonkajších areálov, ktoré sa nachádzajú v priestoroch základných škôl.

Trnavčania môžu tráviť čas napríklad aj s rodinami v priestoroch ZŠ Atómová, A. Kubinu, K. Mahra, na Námestí SUT, Spartakovskej 5 a Vančurovej.

Z dôvodu rekonštrukcie nie sú prístupné dvory na ZŠ s MŠ M. Gorkého 21, I. Krasku 29 v Modranke a ZŠ s MŠ J. Bottu 27.

Ilustračné foto

Školské dvory otvorené počas prázdnin pre verejnosť:

ZŠ s MŠ Atómová 1, Trnava
otvorené denne od 15.00 do 20.00 h (vrátane sviatkov)

ZŠ s MŠ A. Kubinu 34, Trnava
otvorené celý deň

ZŠ s MŠ K. Mahra 11, Trnava
otvorené celý deň

ZŠ s MŠ Nám. SUT 15, Trnava
otvorené celý deň

ZŠ s MŠ Spartakovská 5, Trnava
otvorený denne od 08.00 do 20.00 h

ZŠ s MŠ Vančurova 38, Trnava
Pondelok: 9.00 – 11.00 h
Utorok: 9.00– 11.00 h
Streda: 9.00 – 11.00 h
Štvrtok: 9.00 – 12.00 h
Piatok: 9.00 – 12.00 h
Sobota: 14.00 – 18.00 h
Nedeľa: 14.00 – 18.00 h

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2020 22:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Verejnosť môže aj počas tohtoročných letných prázdnin využívať školské dvory v trnavských základných školách”

 1. 1
  DPH says:

  Stačilo by keby ste dokázali sprevádzkovať kúpalisko v Kamenáči. Ústav verejného zdravotníctva by sa mohol vyjadriť k danej veci. Zlé jazyky tvrdia že Bročka Peter ml. nesplnil čo sľúbil a na Kamenáč z vysoka ……!!!!! Tie teploty cez 32 stupňov celzia, k tomu bezpečné vzdialenosti ako v bazéne tak aj vonku na pláži v meste s minimon infikovanách ľudí ideálna dovolenka pre Trnavčanov.

 2. 2

  Ľadová polocha neni ako býva,ešte že je v Pezinku a Pieštanoch,BAA a to sme Európske mesto športu 2020 ,kde maju tie deti trénovať a na úkor koho ? zas len rodičov čo musia platiť ešte ladové plochy pre svoje deti

 3. 3
  Parva Roma says:

  „Získanie titulu Európske mesto športu je signálom, že v rámci podpory športu ideme v Trnave dobrým smerom. Pre naše mesto to zároveň znamená lepšiu východiskovú pozíciu pri uchádzaní sa o financie na investície do športovej infraštruktúry a zviditeľnenie sa doma i v zahraničí,“ povedal primátor Peter Bročka. „Tieto kroky z dlhodobého hľadiska vedú k vybudovaniu zázemia a vhodných podmienok na športovanie pre všetkých Trnavčanov bez ohľadu na vek či výkonnosť a zlepšeniu povedomia o zdravom životnom štýle.“

  • 3.1
   hokejista says:

   V Trnave sme išli dobrým smerom, len do decembra 2014, potom chvíľu dal spiatočku Nerov ansábel a zrazu sa otočil ide v protismere. Za výdatnej pomoci s tvorcami krajších zajtrajškov, pripravil v príprave na rok Európske mesto športu, len na zimáku a kamenáči prehajdákal 1 074 eur. Toľko preslávený chodník pre cyklistov a peších do kamenáča a cyklisti vo veľkej rýchlosti tam zrážajú ľudí ako kuželky. Nie je schopný ani nalepiť na dopravné značenie maximálnu rýchlosť pre cyklistov. Potom sa stane že chodcov zo zdravotnej prechádzky odváža rýchla zdravotná za húkania húkačiek. Bravó Bročka Peter ml. Za ten melónik mohla byť zateplená tréningová hala a prevádzka predĺžená o 2 mesiace.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.