reklama

Školské športové areály sú aj počas leta prístupné verejnosti

Mesto Trnava pripomína obyvateľom, že aj počas letných prázdnin môžu využívať vonkajšie areály trnavských základných škôl.

Kto si chce zašportovať či hľadá miesto na relax, ich môže využiť každý deň od 10. do 20. hodiny.

Niektoré areály sa počas obedovej pauzy správcov zatvárajú, táto informácia je zverejná na vstupoch, prípadne na webstránkach jednotlivých škôl.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Školské areály otvorené pre verejnosť:
júl + august od 8.00 do 20.00 h:

– ZŠ na Atómovej 1
– ZŠ na Andreja Kubinu 34
– ZŠ na Kornela Mahra 11
– ZŠ na Námestí SUT 15
– ZŠ na Spartakovskej 5
– ZŠ na Vančurovej 38

Z dôvodu rekonštrukcie vonkajších areálov sú zatvorené školské dvory ZŠ s MŠ M. Gorkého 21, kde sa dokončuje rekonštrukcia a na ZŠ s MŠ I. Krasku 29 v Modranke z dôvodu rekonštrukcie priľahlého Areálu zdravia.

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2021 14:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.