reklama

Letné prázdniny otvorí na Trojičnom námestí atraktívny turnaj v plážovom futbale

Tohtoročné privítanie leta bude v historickom centre Trnavy zaručené iné, ako bývalo po iné roky. Hudba, tanec ani spev chýbať určite nebudú. Pribudne však zopár “maličkostí” – plážové futbalové ihrisko, divácka tribúna, občerstvovacia zóna a samozrejme hudobný stage.

V piatok 1. júla o 9. hodine začne písať na Trojičnom námestí históriu 1. ročník turnaja v plážovom futbale pod názvom BEACH SOCCER TRNAVA CUP 2011.

Oficiálne logo podujatia

Na rozpálený piesok obkolesený mantinelmi sa postavia hráči futbalových tímov, aby si priamo v srdci Trnavy zmerali sily v tomto na Slovensku stále dosť netradičnom športe. Celodenný turnaj plný atraktívnych súbojov, kde bude hráčom stáť v ceste nielen súper, ale aj ťažký terén pozostávajúci zo 40 ton špeciálneho piesku, vyvrcholí podvečernými finálovými duelmi.

Prestávky medzi jednotlivými stretnutiami vyplnia tanečné vystúpenia, atmosféru podfarbí výborná muzika.

Večer vystúpi na pódiu skvelá trnavská rocková kapela LIBIDO, ktorá predstaví prierez rockovou hudbou ostatných desaťročí. Program prvého dňa uzatvorí svojím viac ako hodinovým setom až do 23. hodiny uznávaný DJ Spinhandz.

V sobotu 2. júla sa v rámci akcie BEACH SOCCER TRNAVA CUP začínajú už dopoludnia o 9. 30 hodine na piesočnatom ihrisku neoficiálne majstrovstvá Trnavy amatérskych tímov v plážovom futbale, príležitosť predviesť sa dostanú  v rámci exhibičných zápasov aj mladé nádeje FC Spartak Trnava. Deň plný športu, zábavy a hudby spestria aj ďalšie atrakcie.

Po skončení turnaja rozbalí svoje “fidlátka” brnenská kapela UGLY DUCK, ktorá vychrlí na Trojičnom námestí vyše dvojhodinový prúd známych rockových hitov.

„Našou snahou je spojiť atraktívny šport s kultúrou a dobrou zábavou. Myslím si, že Trnava podujatie tohto druhu zatiaľ nezažila a preto verím, že pritiahne záujem obyvateľov a návštevníkov mesta. Všetci sú srdečne pozvaní,” poznamenal jeden z usporiadateľov nového podujatia, ktoré otvorí letné prázdniny, Ivan Novotný. Ako pripomenul, vstup na podujatie je bezplatný.

Organizačne sa na akcii podieľa agentúra MediaFlash, portál www.trnava-live.sk a Agency J.H. v spolupráci s mestom Trnava. Rovnaká usporiadateľská zostava stála aj za zorganizovaním vysielania zápasov MS v hokeji v priebehu mája tohto roka.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2011 16:58. Článok je zaradený do rubriky: • BEACH SOCCER TRNAVA CUP, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.