reklama

Na Slávii bude atraktívny turnaj v plážovom volejbale HIT Beach Volley 2013

Občianske združenie Hit Trnava usporiada počas budúceho víkendu piaty ročník turnaja v plážovom volejbale Hit Beach Volley 2013.

Podľa slov manažéra Volejbalovej akadémie v Trnave Pavla Mančáka na podujatí sa zúčastní približne 100 amatérskych aj profesionálnych hráčov plážového volejbalu.

Zápasy turnaja Hit Beach Volley odohrajú na troch ihriskách v priestoroch budúceho Centra plážových športov za kúpaliskom Relax a na kúpalisku.

HIT Beach 2013 FIN.indd
Plagát

V sobotu odohrajú zápasy mixe, v nedeľu nastúpia muži a ženy. Tohtoročnou novinkou je kategória mix nad 35 rokov, kde je podmienkou súčet veku dvojice nad 70 rokov. V nedeľu sme pridali kategóriu dievčat do 18 rokov,“ informoval P. Mančák.

Turnaj je zaradený do celoslovenskej série v plážovom volejbale, ktorú organizuje Amatérska volejbalová liga s názvom Beach volley opens (www.avl.sk).

Záujemci o účasť na turnaji sa môžu prihlásiť cez TÚTO STRÁNKU alebo prostredníctvom e-mailu hittrnava@gmail.com.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2013 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.