reklama

Na Slávii bude atraktívny turnaj v plážovom volejbale HIT Beach Volley 2013

Občianske združenie Hit Trnava usporiada počas budúceho víkendu piaty ročník turnaja v plážovom volejbale Hit Beach Volley 2013.

Podľa slov manažéra Volejbalovej akadémie v Trnave Pavla Mančáka na podujatí sa zúčastní približne 100 amatérskych aj profesionálnych hráčov plážového volejbalu.

Zápasy turnaja Hit Beach Volley odohrajú na troch ihriskách v priestoroch budúceho Centra plážových športov za kúpaliskom Relax a na kúpalisku.

HIT Beach 2013 FIN.indd
Plagát

V sobotu odohrajú zápasy mixe, v nedeľu nastúpia muži a ženy. Tohtoročnou novinkou je kategória mix nad 35 rokov, kde je podmienkou súčet veku dvojice nad 70 rokov. V nedeľu sme pridali kategóriu dievčat do 18 rokov,“ informoval P. Mančák.

Turnaj je zaradený do celoslovenskej série v plážovom volejbale, ktorú organizuje Amatérska volejbalová liga s názvom Beach volley opens (www.avl.sk).

Záujemci o účasť na turnaji sa môžu prihlásiť cez TÚTO STRÁNKU alebo prostredníctvom e-mailu hittrnava@gmail.com.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2013 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.