reklama

Na Slávii pokračuje cez víkend liga v plážovom volejbale

Hit Trnava pozýva na 3. kolo Trnavskej Hit beach volejbalovej ligy, ktorá je zároveň 3. kolom BVL – – beach volejbalovej ligy, ktorá prebieha na celom Slovensku – v Štúrove, Zvolene, Čunove, Trnave, Malackách, v Bratislave na Draždiaku a v Nitre pod záštitou AVLSK.

V sobotu 12. júla sa v Centre plážových športov v Trnave za kúpaliskom Slávia na troch plážových volejbalových ihriskách a na jednom plážovom ihrisku priamo na kúpalisku Slávia predstavia mixové dvojice (muž, žena) a dievčatá do 18 rokov.

plazovy-hit

Ilustračné foto: HIT Trnava / Peter Václavek

V nedeľu 13. júla budú zápoliť na tom istom mieste dvojice mužov a žien.

Organizátor očakáva účasť viac ako 100 športovcov, informoval Pavol Mančák z klubu HIT Trnava.

Turnajové duely sa hrajú počas celého dňa od skorého predpoludnia, finálové zápasy prídu na rad približne po 18. hodine.

Ďalšie info nájdete na www.hittrnava.sk a www.avlsk.sk.

HBVS_3kolo_A3

Hit Trnava v roku 2014 prvýkrát v histórii otvára ligu v plážovom volejbale. Je určená pre všetkých priaznivcov plážového volejbalu.

Víťaz a víťazka 0. ročníka THBL si odnesie prémiu 100 eur a ocenení budú aj víťazi v rámci jednotlivých kôl THBL.

Liga sa uskutoční v Centre plážových športov na 3 plážových volejbalových ihriskách (vchod z Rybníkovej ul. popri kúpalisku na Slávii, oproti Športovému Centru Pohoda).

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2014 17:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.