reklama

Na Slávii pokračuje cez víkend liga v plážovom volejbale

Hit Trnava pozýva na 3. kolo Trnavskej Hit beach volejbalovej ligy, ktorá je zároveň 3. kolom BVL – – beach volejbalovej ligy, ktorá prebieha na celom Slovensku – v Štúrove, Zvolene, Čunove, Trnave, Malackách, v Bratislave na Draždiaku a v Nitre pod záštitou AVLSK.

V sobotu 12. júla sa v Centre plážových športov v Trnave za kúpaliskom Slávia na troch plážových volejbalových ihriskách a na jednom plážovom ihrisku priamo na kúpalisku Slávia predstavia mixové dvojice (muž, žena) a dievčatá do 18 rokov.

plazovy-hit

Ilustračné foto: HIT Trnava / Peter Václavek

V nedeľu 13. júla budú zápoliť na tom istom mieste dvojice mužov a žien.

Organizátor očakáva účasť viac ako 100 športovcov, informoval Pavol Mančák z klubu HIT Trnava.

Turnajové duely sa hrajú počas celého dňa od skorého predpoludnia, finálové zápasy prídu na rad približne po 18. hodine.

Ďalšie info nájdete na www.hittrnava.sk a www.avlsk.sk.

HBVS_3kolo_A3

Hit Trnava v roku 2014 prvýkrát v histórii otvára ligu v plážovom volejbale. Je určená pre všetkých priaznivcov plážového volejbalu.

Víťaz a víťazka 0. ročníka THBL si odnesie prémiu 100 eur a ocenení budú aj víťazi v rámci jednotlivých kôl THBL.

Liga sa uskutoční v Centre plážových športov na 3 plážových volejbalových ihriskách (vchod z Rybníkovej ul. popri kúpalisku na Slávii, oproti Športovému Centru Pohoda).

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2014 17:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.