reklama

Liga v plážovom volejbale pokračuje cez víkend turnajom zmiešaných trojíc

Druhý júlový víkend sa niesol v priestoroch areálu plážových športov v Trnave v duchu športu, hudby, zábavy a milých rekordov.

Volejbalový klub Hit Trnava zorganizoval v spolupráci s Amatérskou volejbalovou ligou (AVL) v poradí 3. kolo Trnavskej Hit beachvolejbalovej ligy.

„Postavili sme štyri ihriská, zúčastnilo sa 56 dvojíc v 7 rôznych kategóriách. Užili sme si dva plné dni športu a zábavy a prestáli sme aj malé výkyvy počasia. Úroveň jednotlivých kategórií bola vysoká o čom svedčí aj fakt, že čím viac sa blížila večerná hodina, zápasy sa rozhodovali v tretích setoch,“ hodnotí Pavil Mančák z trnavského klubu HIT.

hit-thbvl

Foto: Peter Václavek

Ďalší športový deň sa uskutoční už v sobotu 26. júla liga, kedy trnavská liga v plážovom volejbale pokračuje 4.kolom.

Partnerom podujatia je spoločnosť SWAN. Štvrté pokračovanie podujatia bude v znamení turnaja zmiešaných trojíc open a najmä pre účastníkov THBL, ktorí po splnení podmienky, aby aspoň dvaja hráči boli rodinní príslušníci alebo v partnerskom vzťahu, budú bojovať o body do tabuľky.

Pre každého účastníka bude pripravené tričko THBL a kofola zdarma, v cene štartovného aj bageta a minerálka.

Prihlásiť sa môžete na e-mailovej adrese hittrnava@gmail.com (prihláška na stiahnutie TU).

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.hittrnava.sk.

Plagát:
HBVS_4kolo_A3

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2014 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.