reklama

Cez víkend sa uskutoční v Trnave dvojdňový turnaj v plážovom volejbale

Trnavská liga v plážovom volejbale pod označením THBL, organizátorom ktorej je klub HIT Trnava, pokračuje po vlaňajšej úspešnej premiére aj v tomto roku.

Centrum plážových športov za kúpaliskom Relax v areáli Slávie bolo dejiskom prvého kola nové ročníka. Najlepšie sa darilo Petrovi Tomanovi a Hoa Vu Thu, ktorí si pripísali plný desaťbodový zisk v súťaži mixovaných dvojíc.

Druhé kolo THBL sa uskutoční v rámci slovensko-českého seriálu turnajov v plážovom volejbale BVL rovnako na ihriskách Centra plážových športov počas víkendu 20. a 21. júna 2015.

O body do Trnavskej HIT beachvolejbalovej ligy zabojuje maximálne 48 dvojíc.

beach-volej-1

Foto: Peter Václavek

V sobotu je na programe turnaj v kategóriách muži a ženy, v nedeľu sa postavia proti sebe mixované páry. Zápasy sa hrajú od 9. hodiny.

Pre hráčov bude k dispozícii bufet, sprchy, prezliekarne a krásne tričko THBL 2015 v cene 5 eur.


Prihlasovanie je spustené na tejto stránke.

Hrá sa aj o postup do finále BVL 29. – 30. augusta v Prahe. Pripomíname, že víťaz/víťazka THBL si odnesie prémiu 100 eur.

Bližšie informácie nájdete na stránke www.hitrnava.sk.

THBL-pl

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2015 14:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.