reklama

Plážový futbal na námestí: najviac sa darilo Divusu, turnaj pokračuje aj v sobotu

Napriek chladnému a z rána aj daždivému počasiu odštartoval v piatok 1. júla na Trojičnom námestí v Trnave dvojdňový turnaj v plážovom futbale BEACH SOCCER TRNAVA CUP.

Päťica zúčastnených tímov si to na povrchu, ktorý tvorí 40 ton jemného piesku, bojovala na ihrisku pred divadlom nielen s počasím, ale aj s pre futbal neobvyklým terénom.

Plážový futbal na námestí pokračuje aj v sobotu od dopoludnia

Najviac sa darilo tímu DIVUS GAME, ktorý so ziskom 13 bodov zvíťazil v premiére turnaja pred mužstvami A-MONT a PÖVABAU. Štvrtú priečku obsadili borci z mužstva FORSAJT, piate miesto sa ušlo chlapom z Cellqos-u.

Najlepším strelcom turnaja sa stal Roman Doležaj z víťazného Divusu, keď súperom nastrieľal 19 gólov.

Ceny najlepším odovzdala viceprimátorka mesta Trnava Kvetoslava Tibenská. Prvý deň podujatia uzavrelo vystúpenie mladých cheerleaderiek z klubu Candy Club, koncert skvelej kapely Libido a vystúpenie DJ Spinhandza.

Libido a DJ Spinhajdz

V sobotu 2. júla pred 10. hodinou odštartujú na námestí neoficiálne majstrovstvá Trnavy v plážovom futbale, turnaj potrvá približne do 17.30 hodiny. Prihlásených je šesť tímov.

V akcii diváci uvidia aj mladé futbalové nájdeje Spartaka a Lokomotívy Trnava.

Večerný program obstará česká kapela Ugly Duck, ktorá zahrá známe rockové hity.

Podujatie organizuje agentúra MediaFlash, portál trnava-live.sk a Agency J.H. v spolupráci s mestom Trnava.

Kompletné spravodajstvo z celej akcie prinesieme v priebehu nedele.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2011 7:28. Článok je zaradený do rubriky: • BEACH SOCCER TRNAVA CUP, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.