reklama

Plážový futbal na námestí: najviac sa darilo Divusu, turnaj pokračuje aj v sobotu

Napriek chladnému a z rána aj daždivému počasiu odštartoval v piatok 1. júla na Trojičnom námestí v Trnave dvojdňový turnaj v plážovom futbale BEACH SOCCER TRNAVA CUP.

Päťica zúčastnených tímov si to na povrchu, ktorý tvorí 40 ton jemného piesku, bojovala na ihrisku pred divadlom nielen s počasím, ale aj s pre futbal neobvyklým terénom.

Plážový futbal na námestí pokračuje aj v sobotu od dopoludnia

Najviac sa darilo tímu DIVUS GAME, ktorý so ziskom 13 bodov zvíťazil v premiére turnaja pred mužstvami A-MONT a PÖVABAU. Štvrtú priečku obsadili borci z mužstva FORSAJT, piate miesto sa ušlo chlapom z Cellqos-u.

Najlepším strelcom turnaja sa stal Roman Doležaj z víťazného Divusu, keď súperom nastrieľal 19 gólov.

Ceny najlepším odovzdala viceprimátorka mesta Trnava Kvetoslava Tibenská. Prvý deň podujatia uzavrelo vystúpenie mladých cheerleaderiek z klubu Candy Club, koncert skvelej kapely Libido a vystúpenie DJ Spinhandza.

Libido a DJ Spinhajdz

V sobotu 2. júla pred 10. hodinou odštartujú na námestí neoficiálne majstrovstvá Trnavy v plážovom futbale, turnaj potrvá približne do 17.30 hodiny. Prihlásených je šesť tímov.

V akcii diváci uvidia aj mladé futbalové nájdeje Spartaka a Lokomotívy Trnava.

Večerný program obstará česká kapela Ugly Duck, ktorá zahrá známe rockové hity.

Podujatie organizuje agentúra MediaFlash, portál trnava-live.sk a Agency J.H. v spolupráci s mestom Trnava.

Kompletné spravodajstvo z celej akcie prinesieme v priebehu nedele.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2011 7:28. Článok je zaradený do rubriky: • BEACH SOCCER TRNAVA CUP, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.