reklama

Fanzóna na Trojičnom námestí nabrala reálne kontúry, už dnes vypukne hokejový ošiaľ

Fanúšikovská zóna 17 – dňového podujatia Trnava fandí hokeju na Trojičnom námestí získala počas včerajška reálne kontúry.

Už zajtra o 16. 15 hodine odštartuje ošiaľ hokejových majstrovstiev sveta zápasom Nemecko – Rusko. Po zápase vystúpi folklórny súbor Trnafčan v rámci tradičného podujatia Stavanie mája, hodinu pred otváracím zápasom slovenského tímu proti Slovinsku sa publiku predstaví trnavská roková kapela Golden Vein.

Pracovníkov dodávateľa obrazu a zvuku počas inštalácie pódia potešil legendárny Vilko „Travolta“

Vo fanzóne bude k dispozícii kvalitná cigánska pečienka, klobásy, párky a ďalšie pochutiny, čapovať sa bude výborné pivo. Návštevníci fanzóny si budú môcť zakúpiť aj rôzne suveníry.

Pre fanúšikov nášho tímu sú pripravené aj originálne šály spomienkové šály s nápisom TRNAVA FANDÍ HOKEJU.

A koho hokej príliš nezaujíma, môže sa v čase od 16. 30 do 17. 30 hodiny zúčastniť priamo na námestí veselej akcie Bublinková Trnava.
Vyčariť úsmev a dobrú náladu všetkým generáciám sa pokúsi partia mladých organizátorov.
Bublifuky si nemusíte nosiť so sebou, budú k dispozícii priamo na mieste.

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2011 7:21. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Fanzóna na Trojičnom námestí nabrala reálne kontúry, už dnes vypukne hokejový ošiaľ”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.