reklama

Výstavba outletu pri Voderadoch za 75 mil. eur dostáva reálne kontúry

Spoločnosť One Fashion Outlet plánuje v obci Voderady pri Trnave výstavbu prvého slovenského outletu. Investor získal v týchto dňoch územné rozhodnutie, čím ukončil proces územného konania.
Rozhodnutie o umiestnení stavby predstavuje nevyhnutný predpoklad k získaniu stavebného povolenia, ktoré spoločnosť plánuje získať začiatkom roka 2011. Developerom investície za viac ako 75 mil. eur je spoločnosť Realiz.

Foto: One Fashion Outlet

S aktuálnymi informácií nás oboznámila mediálna zástupkyňa investorskej spoločnosti Simona Cagalincová.

Získaním územného rozhodnutia zo 4. novembra 2010 začala stavba prvého slovenského outletu nadobúdať reálne kontúry.
„Dokument územného rozhodnutia deklaruje, že objekt je v súlade s príslušnými regulatívami, medzi ktoré patrí napíklad starostlivosť o životné prostredie, hygienické a protipožiarne podmienky, podmienky ochrany prírody a starostlivosti o kultúrne pamiatky a ďalšie. V najbližších dňoch sa na pozemku plánuje realizovať skrývka ornice a archeologický prieskum. Po plánovanom vydaní právoplatného stavebného povolenia začiatkom roka 2011 sa začne stavba viac ako 220 tisíc metrov štvorcových areálu,“ prezentuje investor.

Foto: One Fashion Outlet

Veľkoryso riešený projekt stavby One Fashion Outlet, ktorý zamestná viac ako 350 ľudí, je rozdelený na tri fázy. Prvá z nich zahŕňa 16-tisíc metrov štvorcových, kde návštevníci nájdu atraktívne svetové značky v takmer sedemdesiatich prevádzkach. Následne pribudne ďalších 11-tisíc metrov štvorcových.

V prípade úspechu vznikne spoločne s treťou fázou projektu viac ako 36-tisíc metrov štvorcových obchodných, reštauračných a rekreačných prevádzok. K dispozícii bude celkovo 2 600 parkovacích miest. Centrálne námestie a jednotlivé časti budú prepojené chodníkmi a obklopené zeleňou. Oddychová parková zóna s detským ihriskom a jazierkom bude určená iba pre chodcov.

Foto: One Fashion Outlet

Otvorenie prvého slovenského outletu – One Fashion Outlet – je naplánované na koniec roka 2011.

Mapa umiestnenia projektu:

Zobraziť One Fashion Outlet na väčšej mape

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2010 16:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Výstavba outletu pri Voderadoch za 75 mil. eur dostáva reálne kontúry”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.