reklama

Nedeľnú hokejovú drámu prežívali Trnavčania na námestí

Urputnú snahu slovenského hokejového tímu proti Nemcom, nanešťastie so smutným koncom, sledovalo v nedeľu 1. mája priamo na Trojičnom námestí aj napriek pomerne chladnému počasiu približne 1000 Trnavčanov.

Nedeľný program tretieho dňa podujatia Trnava Fandí hokeju otvoril napínavý duel našej skupiny Rusko-Slovinsko (6:4). Pred samotným zápasom Slovenska s Nemeckom riadne rozohriali prítomných divákov muzikanti z trnavskej kapely Powerage. Hity nesmrteľných AC/DC v podaní vynikajúcej domácej hudobnej päťky boli dôstojným „predzápasom“ hlavného programu večera.

Diváci na Trojičnom námestí tlačili puk do nemeckej bránky v závere zápasu márne

Celých 46 minút sledovalo zaplnené Trojičné námestie márny boj slovenskej družiny proti skvele takticky hrajúcemu nemeckému súperovi. Gólové prekliatie zlomil až v 6. minúte záverečnej tretiny Nagy a kotol pred pódium s obrazovkou razom výrazne ožil. O hokejový nervák a novú vlnu eufórie a nádeje v hľadisku trnavskej arény sa postarali ďalšími gólovými zápismi Stümpel s Demitrom.

Štvrtý úspech v podobe vyrovnávajúceho gólu sa už slovenským reprezentantom streliť nepodarilo.

Atmosféra na námestí počas zápasu Slovensko – Nemecko

V pondelok 2. mája môžete na Trojičnom námestí vidieť zápasy Česko – Dánsko (začiatok o 16. 15 h) a Lotyšsko – Fínsko (20. 15 h).

V utorok popoludní je na programe vo fanzóne zápas Slovinsko – Nemecko, večer od 20. 15 hodiny budeme sledovať mimoriadne dôležité stretnutie slovenskej reprezentácie proti ruskej zbornej.

Sedemnásťdňový maratón Trnava Fandí hokeju prinášajú agentúra MediaFlash, portál www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava.
Organizátori pripravili pre fanúšikov aj originálne spomienkové šály s nápisom TRNAVA FANDÍ HOKEJU – MS 2011 TROJIČNÉ NÁMESTIE, ktoré si môžete kúpiť priamo vo fanzóne.

Vystúpenie kapely Powerage (Highway To Hell) HD

Fotogaléria z 3. dňa akcie Trnava Fandí hokeju:


Ulož ako PDF
Napísal 2. mája 2011 2:45. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nedeľnú hokejovú drámu prežívali Trnavčania na námestí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.