reklama

Nedeľnú hokejovú drámu prežívali Trnavčania na námestí

Urputnú snahu slovenského hokejového tímu proti Nemcom, nanešťastie so smutným koncom, sledovalo v nedeľu 1. mája priamo na Trojičnom námestí aj napriek pomerne chladnému počasiu približne 1000 Trnavčanov.

Nedeľný program tretieho dňa podujatia Trnava Fandí hokeju otvoril napínavý duel našej skupiny Rusko-Slovinsko (6:4). Pred samotným zápasom Slovenska s Nemeckom riadne rozohriali prítomných divákov muzikanti z trnavskej kapely Powerage. Hity nesmrteľných AC/DC v podaní vynikajúcej domácej hudobnej päťky boli dôstojným „predzápasom“ hlavného programu večera.

Diváci na Trojičnom námestí tlačili puk do nemeckej bránky v závere zápasu márne

Celých 46 minút sledovalo zaplnené Trojičné námestie márny boj slovenskej družiny proti skvele takticky hrajúcemu nemeckému súperovi. Gólové prekliatie zlomil až v 6. minúte záverečnej tretiny Nagy a kotol pred pódium s obrazovkou razom výrazne ožil. O hokejový nervák a novú vlnu eufórie a nádeje v hľadisku trnavskej arény sa postarali ďalšími gólovými zápismi Stümpel s Demitrom.

Štvrtý úspech v podobe vyrovnávajúceho gólu sa už slovenským reprezentantom streliť nepodarilo.

Atmosféra na námestí počas zápasu Slovensko – Nemecko

V pondelok 2. mája môžete na Trojičnom námestí vidieť zápasy Česko – Dánsko (začiatok o 16. 15 h) a Lotyšsko – Fínsko (20. 15 h).

V utorok popoludní je na programe vo fanzóne zápas Slovinsko – Nemecko, večer od 20. 15 hodiny budeme sledovať mimoriadne dôležité stretnutie slovenskej reprezentácie proti ruskej zbornej.

Sedemnásťdňový maratón Trnava Fandí hokeju prinášajú agentúra MediaFlash, portál www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava.
Organizátori pripravili pre fanúšikov aj originálne spomienkové šály s nápisom TRNAVA FANDÍ HOKEJU – MS 2011 TROJIČNÉ NÁMESTIE, ktoré si môžete kúpiť priamo vo fanzóne.

Vystúpenie kapely Powerage (Highway To Hell) HD

Fotogaléria z 3. dňa akcie Trnava Fandí hokeju:


Ulož ako PDF
Napísal 2. mája 2011 2:45. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nedeľnú hokejovú drámu prežívali Trnavčania na námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.