reklama

Hokejová nádej na úspech zhasla. Na námestí zavládlo sklamanie, tiekli aj slzy smútku

Štvrtú prehru slovenského hokejového tímu na majstrovstvách sveta v rade sledovalo priamo na Trojičnom námestí poldruhatisíc fanúšikov. Nádejne rozbehnutý zápas proti Fínom Slováci nedokázali doviesť do víťazného konca a ich nádeje na štvrťfinálovú osmičku sa tak v sobotu 7. mája po 22. hodine definitívne rozplynuli.

Kroky stoviek sklamaných hokejových priaznivcov viedli po skončení prehratého duelu z námestia rovno do okolitých podnikov. „Ideme sa opiť, toto je silná káva,“ poberali sa rozhodným krokom z fanzóny dvaja mladíci odetí v dresoch s dvokrížom na prsiach.
Nešťastný záver a sklamanie v podobe definitívne stratenej slovenskej nádeje na postup medzi najlepšiu osmičku priniesli do očí viacerých tínedžeriek slzy smútku. Ich hrdinovia a obľúbenci sklamali.

Atmosféra vo fanzóne krátko pred záverom zápasu

V pondelok 9. mája odohrá Slovensko svoj rozlúčkový zápas na šampionáte. Stretnutie, ktorého úvodné buly bude vhodené netradične už pätnásť minúť po 12. hodine, si môžete pozrieť v priamom prenose aj vo fanzóne na Trojičnom námestí.

Podujatie Trnava Fandí Hokeju aj napriek neúspechu slovenského tímu pokračuje tak ako bolo avizované, teda až do záverečného dňa turnaja. Odvysielané budú aj zostávajúce zápasy osemfinálových skupín, ako aj ďalšie boje vrátane nedeľňajších vyvrcholení MS v podobe zápasov o 3. miesto a finále.

V utorok 10. a v sobotu 14. mája sú na MS voľné dni. Na sobotu pripravujú organizátori akcie Trnava Fandí Hokeju – agentúra MediaFlash, trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava v spolupráci so Šport Centrom Pohoda trojhodinový maratón TRNAVA CVIČÍ ZUMBU.

Priaznivci tohto druhu cvičenia si môžu zadarmo vyskúšať svoju obľúbenú činnosť za asistencie licencovaných prezentérov Klaudie Kubovičovej, Lucie Kočíškovej a Jozefa Valenta v sobotu 14. mája od 10.hodiny priamo na Trojičnom námestí.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko-Fínsko:

Plagát k podujatiu Trnava cvičí zumbu

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2011 3:29. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hokejová nádej na úspech zhasla. Na námestí zavládlo sklamanie, tiekli aj slzy smútku”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.