reklama

Slovákom sa nedarí, počasie je pod psa. Námestie aj napriek tomu žije hokejom

Nešťastnú prehru slovenského hokejového tímu proti Rusku v pomere 3:4 sledovalo včera vo fanzóne na Trojičnom námestí aj napriek päťstupňovému chladu a nepríjemnému vetru približne 500 divákov.
Tí opäť vytvorili pod veľkoplošnou obrazovkou vynikajúcu atmosféru.

Fanúšikovia odchádzali z námestia po nešťastnej prehre sklamaní

„Mám výborný pocit. Je pracovný deň, pred pár hodinami bola nad Trnavou prietrž mračien, fúka ľadový vietor, teplomer ukazuje asi 5 stupňov. A aj tak prišlo fandiť také množstvo ľudí, je to neuveriteľné. Ďakujem všetkým, ktorí vytvárajú tu v centre mesta takú neopakovateľnú atmosféru,“ poklonil sa trnavským fanúšikom spoluorganizátor akcie Trnava Fandí Hokeju Ivan Novotný z agentúry MediaFlash.

Organizujem v Trnave koncerty a rôzne akcie už desať rokov. Ani neviem, čo by som dal za to – a nielen ja ale asi každý usporiadateľ, keby na ktorýkoľvek koncert toľko ľudí, ako je dnes, v tejto strašnej zime, tu na námestí,“ skonštatoval známy organizátor a zvukár Peter Gese.

V ďalšom priebehu poduajtia, ktoré končí až finálovým zápasom v nedeľu 15. mája, pripravujú organizátori ďalšie koncerty a vystúpenia. Trnavčania si budú môcť vypočuť najväčšie hity 60. a 70. rokov v podaní vynikajúcich trnavských muzikantov zo skupiny LIBIDO, otázku termínu vystúpenia riešia organizátori s kultovým združením VRBOVSKÍ VÍŤAZI bratov Jobusovcov.

Program vo fanzóne pokračuje aj v ďalších dňoch. Vysielať sa budú podľa programu všetky zápasy MS, teda nielen zápasy nášho tímu.
Slováci sa najbližšie predstavia v piatok večer o 20. 15 hodine proti Česku alebo Fínsku.

V štádiu príprav je aj turnaj Trnavčanov v stolnom hokeji, ktorý sa uskutoční pred pódiom s veľkoplošnou obrazovkou v sobotu 7. mája po 16. hodine.
V sobotu 14. mája dopoludnia sa stane súčasťou akcie Trnava Fandí Hokeju atraktívny športový maratón TRNAVA CVIČÍ ZUMBU, ktorý pripravuje v spolupráci s agentúrou MediaFlash, trnava-live.sk, Agency J.H. a mestom Trnava Športcentrum Pohoda.

Konkrétne termíny sprievodných podujatí zverejníme s predstihom na portáli trnava-live.sk a rovnako tak na Facebookovej stránke.

VIDEO:

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 4. mája 2011 9:30. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Slovákom sa nedarí, počasie je pod psa. Námestie aj napriek tomu žije hokejom”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.