reklama

Zaplnené Trojičné námeste sa bavilo hokejom

Približne dvetisíc Trnavčanov sa zišlo v priatok na Trojičnom námestí, aby spoločne držali palce slovenským hokejistov v premiérovom vystúpení proti Slovincom.

Program prvého dňa podujatia Trnava fandí hokeju, ktoré organizuje agentúra Mediaflash, portál www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava odštartoval popoludní zápasom Nemecko – Rusko, v ktorom sa zrodilo prekvapenie v podobe víťazstva Nemcov.

V skvelej hokejovej atmosfére výborne bavili všetky generácie fanúšikov

Po otváracom dueli MS 2011 vystúpil na pódiu pred Divadlom Jána Palárika folklórny súbor Trnafčan v rámci tradičného Stavania mája. Po folkloristoch ovládli pódium rockeri z kapely Golden Vein. Ich hity, no najmä ich vydarený hokejový song Do toho Slovensko!, ktorý si vybrala pre svoje upútavky aj Slovenská televízia, poriadne rozprúdil krv v žilách stále sa zväčšujúceho počtu fanúšikov na Trojičnom námestí.

VIDEO:

Krátko pred prvým zápasom slovenského tímu privítal skvele naladený moderátor Marek „Štajo“ Steinecker na pódiu aj zástupcov trnavskej radnice – primátora Vladimíra Butka a jeho zástupcov Bystríka Stanka a Kvetoslavu Tibenskú.

Pravý hokejový ošiaľ začal prakticky hneď po vhodení úvodného buly. A hoci Slováci dlho neúspešne dobíjali slovinskú bránku, napokon sa z víťazstva 3:1 radovali spoločne aj Trnavčania pod obrazovkou na Trojičnom námestí.

V sobotu 30. apríla budú odvysielané opäť dva zápasy majstrovstiev -o 16. 15 USA-Rakúsko, o 20. 15 h Česko-Lotyšsko. Ďalší zápas odohrajú Slováci v nedeľu večer. O 19. hodine vystúpi trnavská kapela Powerage, ktorá zahrá a zaspieva hity od AC/DC.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2011 9:00. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zaplnené Trojičné námeste sa bavilo hokejom”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.