reklama

Zaplnené Trojičné námeste sa bavilo hokejom

Približne dvetisíc Trnavčanov sa zišlo v priatok na Trojičnom námestí, aby spoločne držali palce slovenským hokejistov v premiérovom vystúpení proti Slovincom.

Program prvého dňa podujatia Trnava fandí hokeju, ktoré organizuje agentúra Mediaflash, portál www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava odštartoval popoludní zápasom Nemecko – Rusko, v ktorom sa zrodilo prekvapenie v podobe víťazstva Nemcov.

V skvelej hokejovej atmosfére výborne bavili všetky generácie fanúšikov

Po otváracom dueli MS 2011 vystúpil na pódiu pred Divadlom Jána Palárika folklórny súbor Trnafčan v rámci tradičného Stavania mája. Po folkloristoch ovládli pódium rockeri z kapely Golden Vein. Ich hity, no najmä ich vydarený hokejový song Do toho Slovensko!, ktorý si vybrala pre svoje upútavky aj Slovenská televízia, poriadne rozprúdil krv v žilách stále sa zväčšujúceho počtu fanúšikov na Trojičnom námestí.

VIDEO:

Krátko pred prvým zápasom slovenského tímu privítal skvele naladený moderátor Marek „Štajo“ Steinecker na pódiu aj zástupcov trnavskej radnice – primátora Vladimíra Butka a jeho zástupcov Bystríka Stanka a Kvetoslavu Tibenskú.

Pravý hokejový ošiaľ začal prakticky hneď po vhodení úvodného buly. A hoci Slováci dlho neúspešne dobíjali slovinskú bránku, napokon sa z víťazstva 3:1 radovali spoločne aj Trnavčania pod obrazovkou na Trojičnom námestí.

V sobotu 30. apríla budú odvysielané opäť dva zápasy majstrovstiev -o 16. 15 USA-Rakúsko, o 20. 15 h Česko-Lotyšsko. Ďalší zápas odohrajú Slováci v nedeľu večer. O 19. hodine vystúpi trnavská kapela Powerage, ktorá zahrá a zaspieva hity od AC/DC.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2011 9:00. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zaplnené Trojičné námeste sa bavilo hokejom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.