reklama

Vrbovskí víťazi hokejových fanúšikov skvele zabavili, hráči opäť sklamali

Už po štvrtý raz za posledných sedem dní zaplnená fanzóna na Trojičnom námestí sledovala tretiu porážku slovenského hokejového tímu. Tentoraz boli na sily Slovákov v derby zápase Česi.

VIDEO – Pohľad na fanzónu z mestskej veže:

O skvelú náladu dvojtisícového davu sa ešte pred úvodným buly postarala dvojica pánov bratov Jobusovcov. Vrbovskí víťazi si na pódium pred divadlo priniesli všetky tromfy v podobe jedinečných a originálnych hudobných nástrojov, ba dokonca po prvý raz v živote zavítal na hokejový zápas aj samotný ‚preceda‘ združenia Multiorganizácie Kriak – Húpací Kón.

VIDEO – VRBOVSKÍ VÍŤAZI:

Bohužiaľ, ani prítomnosť Vrbovských víťazov šťastie v podobe tak potrebného víťazstva našim hokejistom nepriniesla.

Dnes, pred zápasom Slovensko – Fínsko si môžete vyskúšať vo fanzóne stolný a air hokej, najlepších hráčov organizátori odmenia.

Fotogaléria:


Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2011 12:42. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vrbovskí víťazi hokejových fanúšikov skvele zabavili, hráči opäť sklamali”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.