reklama

Hudobný festival Lomoz: skvelé kapely, sprievodné akcie, súťaže, vstupné zadarmo

Združenie mládeže OZ LOMOZ z Horných Orešian pripravuje na sobotu 11. júna premiérový hudobný festival. V priestoroch miestneho športového areálu vystúpia kapely a DJ-i z trnavského regiónu.

Jedinečný priemyselný folklór predvedú Vrbovskí Víťazi, s funk-rapom sa predstaví Delikatesa, svižný rokenrol zahrá HASH a pred polnocou vystúpi alternatívna rocková skupina Ranné Toporenie. Po koncertoch sa o zábavu postarajú dídžeji Spinhandz a PeerV.

Návštevníci festivalu sa môžu tešiť aj na jedinečné vystúpenie Vrbovských víťazov

Lomozáci pozývajú všetkých fanúšikov dobrej nálady a hudby. Nuda nehrozí.

Okrem koncertov sľubujú aj súťaže, bohaté občerstvenie a ďalšie sprievodné aktivity. To všetko úplne zadarmo.

Vyspovedali sme programovú manažérku festivalu Valentínu Nídelovú.

• Čo vás viedlo k usporiadaniu festivalu v Horných Orešanoch?
– Chcenie. Síce jednoduchá odpoveď, no vystihuje hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli organizovať festival. Ako mladým ľuďom nám nie je ľahostajné, v akom prostredí žijeme, preto sa podieľame na jeho napredovaní či už v ekologickej alebo kultúrnej oblasti. Dôležitou pohnútkou je však samotná motivácia a radosť z toho, čo sa nám podarí zrealizovať.

• Podľa akých kritérií ste vyberali interpretov, aký bol váš zámer?
– Našim zámerom je ponúknuť divákom festivalu pestrú škálu hudobných žánrov. Kapely a Dj sú z blízkeho okolia, čo bolo taktiež jedným z kritérií pri ich výbere, možnosti prezentácie sa na našom festivale.

• Súčasťou LOMOZ-u budú aj sprievodné akcie. Poviete nám o nich niečo bližšie?
– Okrem vystúpení hudobných interpretov sme pre návštevníkov festivalu pripravili súťaže. Pitie piva, pretláčanie rúk či výdrž v držaní suda spestria večerný program. Počas festivalu bude k dispozícii chutné občerstvenie gurmánskeho rázu. O vizuálne spestrenie festivalu sa postarajú mladí umelci so svojou hande-made tvorbou.

• Aké iné aktivity vaše OZ urobilo? Prezraďte vaše plánuje do budúcna.
– Zaujímame sa o  prírodu v regióne a preto každoročne organizujeme upratovanie znečistených častí nášho okolia Malých Karpát. Nedávno sa uskutočnil Prvý Orešanský nohejbalový turnaj, ktorý sme takisto zastrešili naším združením. Nezabúdame ani na najmenších – pre deti pripravujeme olympiádu, na ktorej sú odmenené za športové výkony hodnotnými cenami. Ku koncu roka vytvárame príjemnú vianočnú atmosféru pri varenom vínku a punči pre celú dedinu. Popri vlastných aktivitách pomáhame pri organizácii nadregionálnych podujatí – odbornej degustácie vín a športového podujatia Beh cez Hornoorešanské vŕšky.


Viac informácií nájdete na webovej stránke festivalu www.festival.lomoz.sk, podrobnosti o činnosti združenia mládeže si môžete prečítať na stránke www.lomoz.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2011 8:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hudobný festival Lomoz: skvelé kapely, sprievodné akcie, súťaže, vstupné zadarmo”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.