reklama

Otvorenie festivalovej sezóny obstará Lomoz v Horných Orešanoch. A úplne zadarmo

Sedem skupín, dídžej, handmade zóna a ďalšie sprievodné aktivity. To všetko čaká návštevníkov druhého ročníka Festivalu LOMOZ, ktorý sa uskutoční už v sobotu 26. mája na športovom ihrisku v Horných Orešanoch.

Na toto podujatie lístky nezoženiete. Prečo? Lebo je zadarmo.

Festival sa uskutoční v areáli TJ ISKRA Horné Orešany, na betónovej ploche ihriska.

Organizátori festivalu aj tento rok stavili na nie príliš komerčných, skôr alternatívnych, ale zato kvalitných interpretov.
Tešiť sa môžete na slnečné ska od skupiny Fuera Fondo, na rockové verzie filmovej hudby skupiny FeelMe, alternatívny rock formácie Teskohippies či starý dobrý rock´n´roll od kapely Libido.
Netradičný garážový štýl prinesie Walter Schnitzelsson, kombináciu reggae a dubu vyčarujú Abraka Dub a experimentálnu rockovú všehochuť skupinka Jamestown. Až do skorých ranných hodín bude hrať obľúbený DJ Sosidz.

Počas prestávok medzi koncertmi návštevníci budú môcť navštíviť handmade zónu a obdivovať šikovných výrobcov bižutérie, doplnkov a iných pekných vecí priamo v akcii. Prezentovať sa tiež budú niektoré ďalšie občianske združenia pôsobiace v regióne. Nebude chýbať ani umelecká či oddychová zóna.

Viac informácií nájdete na festival.lomoz.sk.

PROGRAM:
17.00-18.00 – Jamestown
18.20-19.20 – Abraka Dub
19.40-20.40 – Walter Schnitzelsson
21.00-22.00 – Fuera Fondo
22.20-23.20 – FeelMe
23.40-00.40 – Libido
01.00-02.00 – Teskohippies
02.20-04.00 – DJ Sosidz
Na festivale LOMOZ sa môžete zabávať od 16:00 do 04:00 hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2012 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.