reklama

Letné kino pod hviezdami v Horných Orešanoch

Premietania filmov pod holým nebom sú v posledných rokoch veľkým hitom a nemusia byť len výsadou miest. V Horných Orešanoch sa takýto filmový večer chystá už štvrtýkrát.

Akcia s názvom Letné LOMOZ kino sa uskutoční už túto sobotu, 30. júla, o 20:30 v areáli štadióna.

Návštevníci sa tentokrát môžu tešiť na dve komédie – americký snímok z minulého roka Stážista a francúzsky divácky veľmi úspešný hit Čo sme komu urobili. Vstupné je dobrovoľné, občerstvenie bude možné zakúpiť si na mieste.

V prípade nepriaznivého počasie sa podujatie presúva do miestneho kultúrneho domu. Viac informácií nájdete na stránkach OZ Lomoz, ktoré podujatie organizuje, www.lomoz.sk.

lomoz-2016

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2016 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.