reklama

Pozvánka: Letné kino v Horných Orešanoch bude už túto sobotu

Dobré filmy chutia ešte lepšie pod nočnou letnou oblohou. O tom sa rok čo rok presviedčajú aj v Horných Orešanoch, kde sa na miestnom futbalovom ihrisku pravidelne koná podujatie Letné LOMOZ kino.

Siedmy ročník sa už tradične uskutoční v poslednú júlovú sobotu, ktorá tento rok pripadá na 27. júla 2019.

FOTO: LOMOZ

Ako informoval Marek Boháček z občianskeho združenia LOMOZ, organizátori opäť stavili na komédie.

Prvým film sa začne premietať o 20.30 hod. a je ním nemecký snímok Srdcoví rebeli. Po ňom bude nasledovať pokračovanie úspešnej francúzskej komédie Čo sme komu zase urobili.

Vstupné na podujatie je dobrovoľné. Na mieste si návštevníci môžu zakúpiť aj občerstvenie, vrátane čapovaného piva či pukancov.

Viac informácií na www.lomoz.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2019 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.