reklama

Po roku bude v Horných Orešanoch letné kino. Premietnu dva filmy

V Horných Orešanoch sa už po ôsmykrát koná obľúbené podujatie Letné Lomoz kino. Uskutoční sa v sobotu 25. júla 2020 od 20.30 v areáli futbalového štadióna.

Po minuloročnom úspechu nemeckej komédie, stavili organizátori na túto kombináciu aj tento rok. O 20.30 uvedú snímku 100 vecí.

Dvaja dlhoroční priatelia Toni a Paul, úspešný a bohatí startupisti vložia celý svoj zisk do stávky – kto prehrá, rozdá svoj podiel zamestnancom. Obaja sa však musia na 100 dní vzdať úplne všetkých vecí.

O 22:30 bude nasledovať úspešná romantická dráma Zrodila sa hviezda, kde si hlavnú úlohu zahrali Lady Gaga a Bradley Cooper. Môžete sa tešiť na film plný emócií a skvelej hudby.

Viac o filmoch sa dočítate na Facebooku OZ Lomoz alebo www.lomoz.sk.

Vstupné na akciu je dobrovoľné.

Na mieste si návštevníci môžu zakúpiť aj občerstvenie, vrátane čapovaného piva či pukancov. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do kultúrneho domu.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2020 7:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.